yo dawg [ 1979 ]
Ciche odtwarzanie mediów z poziomu przeglądarki
Witam.
Mam problem z odtwarzaniem np. filmików na YT lub piosenek z wrzuty - zwyczajnie dźwięk w nich jest za cichy (gdy odtwarzam coś z poziomu PC, wszystko jest w normie). Próbowałem już chyba wszystkiego:
- Ustawienia audio są na full
- Zainstalowałem najnowszego Flash Playera
I nadal nic. Chciałbym aby filmiki były porównywalnie głośne do mediów odwtarzanych np. w WMP.
Przeglądarka: Firefox, Windows 7
Z góry dzięki za pomoc