GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ciche odtwarzanie mediów z poziomu przeglądarki

04.05.2010
15:26
[1]

yo dawg [ 1979 ]

Ciche odtwarzanie mediów z poziomu przeglądarki

Witam.
Mam problem z odtwarzaniem np. filmików na YT lub piosenek z wrzuty - zwyczajnie dźwięk w nich jest za cichy (gdy odtwarzam coś z poziomu PC, wszystko jest w normie). Próbowałem już chyba wszystkiego:
- Ustawienia audio są na full
- Zainstalowałem najnowszego Flash Playera

I nadal nic. Chciałbym aby filmiki były porównywalnie głośne do mediów odwtarzanych np. w WMP.

Przeglądarka: Firefox, Windows 7

Z góry dzięki za pomoc

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.