GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

out of range

04.05.2010
15:18
[1]

piesiec_07 [ Pretorianin ]

out of range

Witam. Mam problem otóż po zrobieniu reinstalki przy uruchamianiu Windowsa monitor gaśnie i wyskakuję komunikat "Out Of Range". Na innym monitorze wszystko chodzi. Co jest?

04.05.2010
15:20
[2]

wysiak [ Legend ]

O to, ze ustawiona kombinacja rozdzielczosci/kolorow/odswiezania nie jest obslugiwana przez podlaczony monitor.

04.05.2010
15:20
[3]

jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]

Zbyt duża częstotliwość odświeżania ekranu na tamten monitor.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.