piesiec_07 [ Pretorianin ]
out of range
Witam. Mam problem otóż po zrobieniu reinstalki przy uruchamianiu Windowsa monitor gaśnie i wyskakuję komunikat "Out Of Range". Na innym monitorze wszystko chodzi. Co jest?
wysiak [ Legend ]
O to, ze ustawiona kombinacja rozdzielczosci/kolorow/odswiezania nie jest obslugiwana przez podlaczony monitor.
jagged_alliahdnbedffds [ Rock'n'Roll ]
Zbyt duża częstotliwość odświeżania ekranu na tamten monitor.