GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakie filmy?

04.05.2010
15:04
[1]

faner [ Druid Ewenement ]

Jakie filmy?

Poszukuję jakiś dobrych filmów owianych tajemnicą, schizą i dziwotą. Coś w stylu Shuter Island, Inni, Kolekcjoner Kości (może być też dobry thriller podobny do tego).

Od roku 1955-2010 :).

04.05.2010
15:06
smile
[2]

Miszka [ Konsul ]

Siedem
Mechanik
Bezsenność

Edit: Fight Club

Fajny też jest:
1408
Siedem dusz

Jeszcze może
Numer 23

04.05.2010
15:07
[3]

zoloman [ Legend ]

Milczenie owiec
Siedem
American Psycho

04.05.2010
15:21
[4]

ppaatt1 [ Trekker ]

Z lżejszych Cube...

Schiza i dziwota? :) Lynch na dobry początek. Mechaniczna pomarańcza też pasuje. A jak się spodoba to szukaj innych rzeczy ( ie koniecznie podobnych do powyższych) pod tagami "surrealizm" albo "realizm magiczny". Tylko ze to jest w cholerę mocniejszy stuff niż to co wymieniłeś. Ba, nawet nie przypomina tego co wymieniłeś.

04.05.2010
15:21
smile
[5]

pablo397 [ sport addicted ]

memento :)

a jak dobry thriller to polecam 'shallow grave'

04.05.2010
15:22
[6]

wysiak [ Legend ]

Dwa filmy 'hotelarskie' kingowe: Lsnienie, 1408.

04.05.2010
15:23
[7]

Gandalf. [ Wizard ]

Mulholland Drive

04.05.2010
15:31
[8]

Łyczek [ Legend ]

Rzeka tajemnic / Mystic River (2003)
Obłęd / Jacket, The (2005)

04.05.2010
15:37
smile
[9]

kurzew [ The Road Warrior ]

Tożsamość

04.05.2010
15:48
smile
[10]

miguel1995 [ Konsul ]

Hannibal
Milczenie Owiec
Skazani na Shawshank
Zielona mila
Ostatni Bastion
Obcy - Ostatni Pasażer Nostromo
Obcy 2 - Decydujące starcie
Obcy 3
Obcy 4 - Przebudzenie
Deja Vu
Jestem Legendą
Krąg 1
Krąg 2
Paranormal Activiti
Osadzony
Huragan
Ojciec chrzestny
Stygmaty
Egzorcysta
Dzień niepodległości
Leon Zawodowiec
Predator
Coś
Obcy kontra Predator
Avatar
Junior
Gliniarz w przedszkolu
Nie zadzieraj z fryzjerem
Helikopter w ogniu
Szeregowiec Ryan
Świadek bez pamięci

I wiele , wiele innych ale nie chce mi się wymieniać są to świetne filmy (chociaż niektóre pewnie wyszły za granice tego co ty chcesz) ale polecam je każdemu i będę polecał jeszcze długo gdyż te filmy są świetne !!!

P.S może później dopisze jeszcze trochę :)

04.05.2010
15:51
[11]

HUtH [ pr0crastinator ]

One point O
Zostań
Eksperyment
Drabina Jakubowa

edit: miguel ty lepiej nie dopisuj, a zacznij usuwać.

04.05.2010
15:52
smile
[12]

ppaatt1 [ Trekker ]

Poszukuję jakiś dobrych filmów owianych tajemnicą, schizą i dziwotą.
Leon Zawodowiec
Gliniarz w przedszkolu
Nie zadzieraj z fryzjerem
Helikopter w ogniu
Szeregowiec Ryan

04.05.2010
15:53
[13]

Duto ver.2.1 [ Kapelusznik ]

Donnie Darko

I może filmy Burtona by pasowały.

04.05.2010
15:54
smile
[14]

Bad Olo [ Stoprocent ]

[12] a właściwie to [10]

04.05.2010
15:55
[15]

ppaatt1 [ Trekker ]

Jaja sobie robisz? :D
Ja jaj sobie nie robię. To miguel1995 sobie widocznie jaja robi.

No sorry, ale jaki związek ma Szeregowiec Ryan czy Gliniarz w przedszkolu (lol) z np. Inni?

edit: miguel ty lepiej nie dopisuj, a zacznij usuwać.
Popieram :P

04.05.2010
16:13
[16]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Donnie Darko
12 małp
Memento
K-Pax
Obłęd

04.05.2010
16:17
smile
[17]

niezny_95 [ Airborne ]

Zodiak

04.05.2010
16:20
[18]

faner [ Druid Ewenement ]

Z tych co wymieniliście to oglądałem:
Siedem
1408
Fight Club
Milczenie Owiec
American Psycho
Cube
Lynch
Mechaniczna Pomarańcza
Lśnienie
Tożsamość
Drabina Jakubowa (cholernie mnie ten film ruszył)
Zostań
Wszystkie filmy Burtona :)
Zodiak
K-PAX
Wszystko o małpach.

miguela nie liczę.

Zastanawiam się nad tym Mechanikiem i Bezsennością.
Dodam że oglądałem jeszcze:
21 gram
Kolekcjoner
Szósty Zmysł
List z Piekła rodem
Oni
Hollocaust (to o kanibalach, nie pamiętam nazwy)
120 dni Sodomy (w ogóle mnie to nie ruszyło)
Dziewiąte wrota
rEQUEIM

ppaatt1 - A co byś polecił z takiego typowego Surrealizmu? Takie żrącego schizę. Jak byłem maly to oglądałem taki jeden porąbany film, tylko nie pamiętam nazwy, chyba coś "głowa do podłogi", nie wiem, to było dawno.

04.05.2010
16:22
[19]

karolzzr [ Gunner ]

Donnie Darko, Mechaniczna pomarańcza, se7en.

04.05.2010
16:24
[20]

Poohatch [ The Evil Candy ]

Dziewiąte Wrota
Szósty Zmysł

A poza tym to post [10] zmiótł mnie z powierzchni Ziemi :D

Edit: No to oba odpadają :P
Edit 2: Z polskich to może "Weiser". Głupi film, ale może ci się spodoba :)

04.05.2010
16:26
[21]

zoloman [ Legend ]

chyba coś "głowa do podłogi", nie wiem, to było dawno.

Głowa do wycierania :P

04.05.2010
16:29
smile
[22]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

[10] okrwa, moc

04.05.2010
16:29
[23]

ppaatt1 [ Trekker ]

A co byś polecił z takiego typowego Surrealizmu? Takie żrącego schizę.
Święta Góra.

Jak byłem maly to oglądałem taki jeden porąbany film, tylko nie pamiętam nazwy, chyba coś "głowa do podłogi", nie wiem, to było dawno.
Głowa do wycierania Lyncha?


Lynch
Lynch to nie film, a reżyser.

120 dni Sodomy (w ogóle mnie to nie ruszyło)
To przeczytaj książkę o tym samym tytule. Nawet nie obrzydziło? Tp że dobrze ci się oglądało obiadki z kupy, sikanie nawzajem itd. jest dziwne. Zaryzykowałbym nawet stwierdzeniem że niebezpieczne. :) Ten film z założenia miał szokować.

04.05.2010
16:30
smile
[24]

Griggs48 [ Pretorianin ]

w sumie to zastanowił bym sie nad
Hannibal
Milczenie Owiec
Zielona mila
Obcy - Ostatni Pasażer Nostromo
Obcy 2 - Decydujące starcie
Obcy 3
Obcy 4 - Przebudzenie
Deja Vu
Jestem Legendą
Paranormal Activiti
Stygmaty
Dzień niepodległości
Predator
Obcy kontra Predator
Szeregowiec Ryan
efekt motyla
oszukac przeznaczenie 1-3

Poleciłem ci naprawde dobre filmy mysle ze ci sie spodobaja. Tak mój post jest podobny do [10]

04.05.2010
16:32
smile
[25]

Griggs48 [ Pretorianin ]

aa obejżyj se pain olympyc i 2 girl 1 cube czy coś takiego to jest owiane tajemniczą dziwaczną schizą ^^

04.05.2010
16:40
[26]

zoloman [ Legend ]

Z Lyncha to chyba na początek najlepiej Mulholland Drive i Lost Highway. Najbardziej zjadliwe jego filmy. Mi tam nie podchodzi twórczość tego pana, ale w sumie do do twoich kryteriów pasują jak ulał.

I nie marudzić mi tu na 120 dni Sodomy, najpiękniejszy, najcudowniejszy film jaki kiedykolwiek powstał! :P

04.05.2010
19:16
[27]

HUtH [ pr0crastinator ]

[18] Po tym jak wymieniłeś w filmach Lyncha, który jest rezyserem, przypomniał mi się "Nagi lunch", właśnie z gatunku surrealshit :P

05.05.2010
14:21
[28]

faner [ Druid Ewenement ]

Wielkie dzięki za wszystkie posty.

Ale chciałbym jeszcze jedno, jest jakiś film po którym bym rzygał z obrzydzenia, miałbym zrytą psychikę do końca życia?

05.05.2010
14:23
smile
[29]

zoloman [ Legend ]

Ale chciałbym jeszcze jedno, jest jakiś film po którym bym rzygał z obrzydzenia, miałbym zrytą psychikę do końca życia?

nie ma

05.05.2010
14:27
smile
[30]

Connor_ [ Are you still there? ]


Poszukuję jakiś dobrych filmów owianych tajemnicą, schizą i dziwotą

Dzień niepodległości
Leon Zawodowiec
Predator
Coś
Obcy kontra Predator
Avatar
Junior
Gliniarz w przedszkolu
Nie zadzieraj z fryzjerem
Helikopter w ogniu
Szeregowiec Ryan


O qrva...jest coś w get to da chopaa

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.