GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Proszę o wycenę komputera

04.05.2010
14:36
smile
[1]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

Proszę o wycenę komputera

Witam, zastanawiam się nad sprzedaniem swojego komputera, całej platformy. Komputer jest taki jak podany w opisie, tylko karta graficzna się zmieniła na Geforca 9500 GT.

04.05.2010
14:48
[2]

SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]

Zmieniłeś lepszą kartę na gorszą ? o_O

04.05.2010
14:50
[3]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

Kur** padła mi grafika więc zmieniłem !! Wyceniamy tu kompa a nie pytamy się co zrobiłem a czego nie;/

04.05.2010
15:20
[4]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

UP

04.05.2010
15:23
[5]

toaster [ MrBook? ]

Coś jeszcze jest na gwarancji ?

04.05.2010
15:25
[6]

raziel88ck [ Legend ]

No to z ta karta twoj komp jest mniej wart. W sumie nie wiem ile mozna wolac za uzywke. Zalezy czy ma gwarancje i ile lat go masz, ale jesli chodzi o nowy pc to o tych parametrach daloby rade zlozyc za max 1300zl. Na pewno tysiaca nie wycisniesz.

04.05.2010
15:32
[7]

PrzemoDZ [ kebab w bulce ]

Co to za C2D?

Tak na oko- 600zł

04.05.2010
15:33
[8]

raziel88ck [ Legend ]

Mi sie wydaje, ze to e2200 czy cos w ten desen. Moge sie mylic, ale moj brat ma cos podobnego z nazwy o czestotliwosci 2.40ghz.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.