
Innocentz [ Generaďż˝ ]
Proszę o wycenę komputera
Witam, zastanawiam się nad sprzedaniem swojego komputera, całej platformy. Komputer jest taki jak podany w opisie, tylko karta graficzna się zmieniła na Geforca 9500 GT.
SplinterFisher16 [ Generaďż˝ ]
Zmieniłeś lepszą kartę na gorszą ? o_O
Innocentz [ Generaďż˝ ]
Kur** padła mi grafika więc zmieniłem !! Wyceniamy tu kompa a nie pytamy się co zrobiłem a czego nie;/
Innocentz [ Generaďż˝ ]
UP
toaster [ MrBook? ]
Coś jeszcze jest na gwarancji ?
raziel88ck [ Legend ]
No to z ta karta twoj komp jest mniej wart. W sumie nie wiem ile mozna wolac za uzywke. Zalezy czy ma gwarancje i ile lat go masz, ale jesli chodzi o nowy pc to o tych parametrach daloby rade zlozyc za max 1300zl. Na pewno tysiaca nie wycisniesz.
PrzemoDZ [ kebab w bulce ]
Co to za C2D?
Tak na oko- 600zł
raziel88ck [ Legend ]
Mi sie wydaje, ze to e2200 czy cos w ten desen. Moge sie mylic, ale moj brat ma cos podobnego z nazwy o czestotliwosci 2.40ghz.