GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z 'ć'

04.05.2010
13:58
[1]

novi.. [ Senator ]

Problem z 'ć'

Wyłączyłem skrót 'alt+c' w Catalyst Control Center, ale nadal nie mogę zrobić "ć". Gdy klikam tą kombinacje nic się ni dzieje.

Teraz skopiowałem literkę z tablicy znaków, ale nie będę tak ciągle robił.

System Vista.

battle man --> był dołączony do lapka, więc nie będę zmieniał, w końcu orginał. Z reguły z laptopa nie korzystam, ale teraz mam problemy z zasilaczem w kompie, no i nie mam wyboru.

04.05.2010
13:59
[2]

battle man [ Crystal Skull ]

System Vista ------> i ty się dziwisz

04.05.2010
14:00
[3]

wysiak [ Legend ]

No jesli to nie catalysty, to widocznie cos innego, dzialajacego na twoim kompie, przechwytuje ten skrot - zlokalizuj i wylacz..

battle man --> A dlaczego ma sie nie dziwic, geniuszu? System nic do tego nie ma..

04.05.2010
14:04
[4]

Rezor [ NIN ]

Samo wyłączenie tej funkcjonalności czasem nic nie daje.
Spróbuj jeszcze podmienić w tym menu litere C na inna, dać ok, a później raz jeszcze odpalić tą opcje i ją wyłączyć.
No chyba, że faktycznie coś jeszcze jest przypisane pod ten skrót.

Edit:
fajny Książę --- autor wątku już w pierwszym poście zastosował to o czym tam piszą.

04.05.2010
14:11
[5]

fajny Książę [ Capo ]

Rowiazanie problemu:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.