novi.. [ Senator ]
Problem z 'ć'
Wyłączyłem skrót 'alt+c' w Catalyst Control Center, ale nadal nie mogę zrobić "ć". Gdy klikam tą kombinacje nic się ni dzieje.
Teraz skopiowałem literkę z tablicy znaków, ale nie będę tak ciągle robił.
System Vista.
battle man --> był dołączony do lapka, więc nie będę zmieniał, w końcu orginał. Z reguły z laptopa nie korzystam, ale teraz mam problemy z zasilaczem w kompie, no i nie mam wyboru.
battle man [ Crystal Skull ]
System Vista ------> i ty się dziwisz
wysiak [ Legend ]
No jesli to nie catalysty, to widocznie cos innego, dzialajacego na twoim kompie, przechwytuje ten skrot - zlokalizuj i wylacz..
battle man --> A dlaczego ma sie nie dziwic, geniuszu? System nic do tego nie ma..
Rezor [ NIN ]
Samo wyłączenie tej funkcjonalności czasem nic nie daje.
Spróbuj jeszcze podmienić w tym menu litere C na inna, dać ok, a później raz jeszcze odpalić tą opcje i ją wyłączyć.
No chyba, że faktycznie coś jeszcze jest przypisane pod ten skrót.
Edit:
fajny Książę --- autor wątku już w pierwszym poście zastosował to o czym tam piszą.
fajny Książę [ Capo ]
Rowiazanie problemu: