paulina_123 [ Junior ]
Asus K51AE-SX059
Witam,
Zastanawiam się nad zakupem komputera Asus K51AE-SX059
Jednak nie mogę się doszukać opinii na jego temat w internecie.
Czy ktoś słyszał coś o tym modelu albo korzysta z niego?
Podkreślę jeszcze, że jestem mało wymagającym użytkownikiem. Komputera używam do Internetu, pracy biurowej, filmów i muzyki oraz sporadycznie pracuję na Adobe Photoshop
pozdrawiam serdecznie
Paulina
kjx [ Nelson Tethers ]
Strasznie drogo coś. Na znanym serwisie aukcyjnym, ten model kosztuje 300PLN mniej. Za mniej więcej 1500-1600 dostaniesz model K50AB. Ogólnie Asus nie jest zły. Sam mam w domu 2 modele tego producenta (4 lata i 2 lata) i specjalnie nie narzekam na nie.
PS. Ważne: zauważ, że te najtańsze modele nie mają zainstalowanego żadnego systemu operacyjnego!
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Strasznie drogi i beznadziejny lap...
Jesli już chcesz tam coś kupować - odradzam ten sklep (ceny z kosmosu) - to wybierz lepiej model