GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Asus K51AE-SX059

04.05.2010
13:53
[1]

paulina_123 [ Junior ]

Asus K51AE-SX059

Witam,
Zastanawiam się nad zakupem komputera Asus K51AE-SX059


Jednak nie mogę się doszukać opinii na jego temat w internecie.

Czy ktoś słyszał coś o tym modelu albo korzysta z niego?

Podkreślę jeszcze, że jestem mało wymagającym użytkownikiem. Komputera używam do Internetu, pracy biurowej, filmów i muzyki oraz sporadycznie pracuję na Adobe Photoshop

pozdrawiam serdecznie

Paulina

04.05.2010
14:07
[2]

kjx [ Nelson Tethers ]

Strasznie drogo coś. Na znanym serwisie aukcyjnym, ten model kosztuje 300PLN mniej. Za mniej więcej 1500-1600 dostaniesz model K50AB. Ogólnie Asus nie jest zły. Sam mam w domu 2 modele tego producenta (4 lata i 2 lata) i specjalnie nie narzekam na nie.

PS. Ważne: zauważ, że te najtańsze modele nie mają zainstalowanego żadnego systemu operacyjnego!

04.05.2010
14:16
[3]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Strasznie drogi i beznadziejny lap...
Jesli już chcesz tam coś kupować - odradzam ten sklep (ceny z kosmosu) - to wybierz lepiej model

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.