GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA The Lost and Damned - 100% przejscia - PROBLEM

04.05.2010
13:46
[1]

raziel88ck [ Legend ]

GTA The Lost and Damned - 100% przejscia - PROBLEM

Mam 95.00% i nie wiem czemu widnieje tylko tyle skoro wykonalem wszystkie glowne misje, wyscigi motocyklowe, wojny gangow, ukradlem motocykle, wykonalem 5 misji dla stubbsa, wygralem przynajmniej raz w grach typu bilard, a takze zrobilem nastepujace czynnosci z terrym lub clayem, zrobilem misje dla przypadkowych osob i zabilem 50 mew. Co w takim razie ma 5% czego nie zrobilem? W poradniku nic wiecej nie ma. Na dodatek zauwazylem, ze w poradniku zapomniano dodac, ze mozna darowac zycie Brianowi, ktory zleci nam misje typu dla przykladowych ludzi.

04.05.2010
13:51
[2]

krzynier [ hgvjgvbukh hgv ]

Nie grałem jeszcze w ten dodatek, ale w GTA IV trzeba było np. wygrać grę w te śmieszne klocki na automacie (tzn zdobyć jakimś tam wynik), w każdym razie było to trudne.

04.05.2010
14:11
[3]

raziel88ck [ Legend ]

Jednak moj blad, najwidoczniej zapomnialem zapisac stanu gry gdy wykonalem Show ze znajomymi, wiec upewnilem sie i tego mi brakowalo do 100%.

04.05.2010
14:16
[4]

Damian1539 [ Legend ]

Mewy? O ile czasami sobie pogram to nie widziałem żadnych mew. A w drugim dodatku też są jakieś ptaszki? :P

04.05.2010
14:47
[5]

raziel88ck [ Legend ]

W drugim dodatku rowniez sa mewy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.