raziel88ck [ Legend ]
GTA The Lost and Damned - 100% przejscia - PROBLEM
Mam 95.00% i nie wiem czemu widnieje tylko tyle skoro wykonalem wszystkie glowne misje, wyscigi motocyklowe, wojny gangow, ukradlem motocykle, wykonalem 5 misji dla stubbsa, wygralem przynajmniej raz w grach typu bilard, a takze zrobilem nastepujace czynnosci z terrym lub clayem, zrobilem misje dla przypadkowych osob i zabilem 50 mew. Co w takim razie ma 5% czego nie zrobilem? W poradniku nic wiecej nie ma. Na dodatek zauwazylem, ze w poradniku zapomniano dodac, ze mozna darowac zycie Brianowi, ktory zleci nam misje typu dla przykladowych ludzi.
krzynier [ hgvjgvbukh hgv ]
Nie grałem jeszcze w ten dodatek, ale w GTA IV trzeba było np. wygrać grę w te śmieszne klocki na automacie (tzn zdobyć jakimś tam wynik), w każdym razie było to trudne.
raziel88ck [ Legend ]
Jednak moj blad, najwidoczniej zapomnialem zapisac stanu gry gdy wykonalem Show ze znajomymi, wiec upewnilem sie i tego mi brakowalo do 100%.
Damian1539 [ Legend ]
Mewy? O ile czasami sobie pogram to nie widziałem żadnych mew. A w drugim dodatku też są jakieś ptaszki? :P
raziel88ck [ Legend ]
W drugim dodatku rowniez sa mewy.