GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

oszczędny program do obrobki grafiki/zdjęć

04.05.2010
13:32
[1]

tankem3 [ Senator ]

oszczędny program do obrobki grafiki/zdjęć

sprzęt mam z innej epoki, ale GTA SA czy NFS Most Wanted płynnie uciągnęlo wiec tu pytanie z związku z tym jaki program graficzny byłby w stanie opalić.,.. nie musi miec setki opcji... z kilkanascie podstawowych mi wystarczy....

04.05.2010
13:33
[2]

novi.. [ Senator ]

IrfanView, Gimp.

Mi GIMP nie przypadł do gustu, bo wcześniej miałem styczność z Photoshopem, wszystko w nim wydawało mi się dziwne, ale jak zaczniesz od niego to powinno być ok.

04.05.2010
14:00
[3]

aiMa [ Konsul ]

IrfanView raczej do przegladania zdjec moim zdaniem + bardzo male przerobki.

04.05.2010
14:13
[4]

tankem3 [ Senator ]

No ładnie, pare efektów z Gimp'a bardzo mi sie podoba, "maska wyostrzająca" itd

Dzieki

04.05.2010
15:35
smile
[5]

tankem3 [ Senator ]

to sie robi naprawde zajebiste

Dzieki jeszcze raz


oszczędny program do obrobki grafiki/zdjęć - tankem3
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.