tankem3 [ Senator ]
oszczędny program do obrobki grafiki/zdjęć
sprzęt mam z innej epoki, ale GTA SA czy NFS Most Wanted płynnie uciągnęlo wiec tu pytanie z związku z tym jaki program graficzny byłby w stanie opalić.,.. nie musi miec setki opcji... z kilkanascie podstawowych mi wystarczy....
novi.. [ Senator ]
IrfanView, Gimp.
Mi GIMP nie przypadł do gustu, bo wcześniej miałem styczność z Photoshopem, wszystko w nim wydawało mi się dziwne, ale jak zaczniesz od niego to powinno być ok.
aiMa [ Konsul ]
IrfanView raczej do przegladania zdjec moim zdaniem + bardzo male przerobki.
tankem3 [ Senator ]
No ładnie, pare efektów z Gimp'a bardzo mi sie podoba, "maska wyostrzająca" itd
Dzieki