GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki tańi i fajny laptop do pracy (internetu) ?

04.05.2010
13:15
[1]

Innocentz [ Generaďż˝ ]

Jaki tańi i fajny laptop do pracy (internetu) ?

Witam was. Chciałem w przyszłości kupić sobie laptopa ! Co jest dla mnie bardzo, ale to bardzo ważne. Laptop musi być niewielkich rozmiarów gdyż wykorzystywałbym go zgodnie z przeznaczeniem, czyli przemieszczał się z nim. Musi być lekki, nie duży, ale też nie mały, nie chcę też strasznie małego ekraniku, po prostu typowy laptop o niewielkich wymiarach, małej wadze do pracy, czyli nie potrzebuje głupot dla dzieci żeby sobie pograć w najnowsze bioszoki i inne pierdolety. No i awaryjność, to wiadomo, ma nie nawalać:)

04.05.2010
13:20
smile
[2]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Acer 1810t

04.05.2010
13:25
[3]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Acer... nawet nie patrzę na tą markę.

04.05.2010
13:28
smile
[4]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Nom, ten 2,8kg kloc z zasilaczem który waży pewnie jakiś dodatkowy kilogram to całkiem lekki, mobilny komputer.

A co cie w acerze odstrasza? opinie zasłyszane na forach? Gdzie każdy w kółko powtarza, jaki to acer był zły x-lat temu?

04.05.2010
13:31
[5]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Opinie z profesjonalnego sklepu zaopatrującego największe firmy w Polsce i branże z Niemiec.

Nie kupuje się z założenia Acerów , Medionów i innych wymysłów.
Takie jest moje zdanie i nie tylko moje.

A ta Toshiba może i jest ciut cięższa ale na trochę wystarczy. Pozatym jest to w miarę tani laptop.

04.05.2010
13:38
smile
[6]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Noi tak się tworzy legendy, nie kupuj acera bo to złom. Używałeś? Nie. Ale profesjonalny sklep/serwis mi powiedział :D

1,4kg vs 2,8kg to ciut?

A medion jest oem'em msi w kompach.


04.05.2010
13:42
[7]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Używałem i trochę się z nimi namordowałem bo kupa znajomych nakupowała to bez wiedzy.
Ale fakt - to były starsze modele.

Rok temu poznałem koleżankę, która pracowała w hurtowni Acera - sprzedawali monitory.
Niedrogie i fajne w wyglądzie ale w użytkowaniu były fatalne.
I to zdaję się miałem w teście, któryś z modeli Ferrari... chyba F-20
Mało się znam na monitorach ale demonem to on nie był - ewidentnie.


Pierwszym duuużym minusem tego Acera jest touchpad... nawet nie chcę myśleć jak koszmarna jest jego obsługa.
Pozatym ja wolę klawisze "profilowane" , lepiej trafiam w te właściwe ;)
Różnica wagowa jest - ale jakościowo i wydajnościowo - wziąłbym jednak Toshibę. Zwłaszcza,że cena jest podobna.
Choć czas pracy baterii Acera też jest mocnym argumentem - jednak okupione jest to słabszym , mobilnym procesorem.
Swoje zdanie wyraziłem :)
Autor zrobi co zechce, a i inni coś jeszcze doradzą.
Pozdrawiam.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.