Innocentz [ Generaďż˝ ]
Jaki tańi i fajny laptop do pracy (internetu) ?
Witam was. Chciałem w przyszłości kupić sobie laptopa ! Co jest dla mnie bardzo, ale to bardzo ważne. Laptop musi być niewielkich rozmiarów gdyż wykorzystywałbym go zgodnie z przeznaczeniem, czyli przemieszczał się z nim. Musi być lekki, nie duży, ale też nie mały, nie chcę też strasznie małego ekraniku, po prostu typowy laptop o niewielkich wymiarach, małej wadze do pracy, czyli nie potrzebuje głupot dla dzieci żeby sobie pograć w najnowsze bioszoki i inne pierdolety. No i awaryjność, to wiadomo, ma nie nawalać:)

janek09091 [ Generaďż˝ ]
Acer 1810t
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Acer... nawet nie patrzę na tą markę.

janek09091 [ Generaďż˝ ]
Nom, ten 2,8kg kloc z zasilaczem który waży pewnie jakiś dodatkowy kilogram to całkiem lekki, mobilny komputer.
A co cie w acerze odstrasza? opinie zasłyszane na forach? Gdzie każdy w kółko powtarza, jaki to acer był zły x-lat temu?
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Opinie z profesjonalnego sklepu zaopatrującego największe firmy w Polsce i branże z Niemiec.
Nie kupuje się z założenia Acerów , Medionów i innych wymysłów.
Takie jest moje zdanie i nie tylko moje.
A ta Toshiba może i jest ciut cięższa ale na trochę wystarczy. Pozatym jest to w miarę tani laptop.

janek09091 [ Generaďż˝ ]
Noi tak się tworzy legendy, nie kupuj acera bo to złom. Używałeś? Nie. Ale profesjonalny sklep/serwis mi powiedział :D
1,4kg vs 2,8kg to ciut?
A medion jest oem'em msi w kompach.
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Używałem i trochę się z nimi namordowałem bo kupa znajomych nakupowała to bez wiedzy.
Ale fakt - to były starsze modele.
Rok temu poznałem koleżankę, która pracowała w hurtowni Acera - sprzedawali monitory.
Niedrogie i fajne w wyglądzie ale w użytkowaniu były fatalne.
I to zdaję się miałem w teście, któryś z modeli Ferrari... chyba F-20
Mało się znam na monitorach ale demonem to on nie był - ewidentnie.
Pierwszym duuużym minusem tego Acera jest touchpad... nawet nie chcę myśleć jak koszmarna jest jego obsługa.
Pozatym ja wolę klawisze "profilowane" , lepiej trafiam w te właściwe ;)
Różnica wagowa jest - ale jakościowo i wydajnościowo - wziąłbym jednak Toshibę. Zwłaszcza,że cena jest podobna.
Choć czas pracy baterii Acera też jest mocnym argumentem - jednak okupione jest to słabszym , mobilnym procesorem.
Swoje zdanie wyraziłem :)
Autor zrobi co zechce, a i inni coś jeszcze doradzą.
Pozdrawiam.