
HR@BIA [ czynmy dobro ]
Swojej Warki nie zostawiaj na brzegu!
Taka mała reklama, ale w zbożnym celu :D
$ebs Master [ Profesor Oak ]
komentarz pod filmiem miazdzy
BossManPL [ Generaďż˝ ]
Jedno z moich ulubionych miejsc na ziemi. W ogóle za śmiecenie powinny być kary jak w Singapurze (podobno za rzucenie peta 4000zł!!!).
HR@BIA [ czynmy dobro ]
Jak się wczoraj przechadzałem po brzegu Soliny to nawet deskę od kibla wyczailem... Ta woda ma pierwszą klasę czystości dobrze by bylo gdyby tak zostalo...

Awerik [ Backpacker ]
W ogóle za śmiecenie powinny być kary jak w Singapurze (podobno za rzucenie peta 4000zł!!!).
Po co? Dla ścisłości - mandat wynosi 1000 dolarów, czyli jakieś 2000 zł, co na niewiele się zdaje, bo w Singapurze jest bardzo dużo śmieci na ulicach. :)