GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Swojej Warki nie zostawiaj na brzegu!

04.05.2010
11:24
smile
[1]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Swojej Warki nie zostawiaj na brzegu!



Taka mała reklama, ale w zbożnym celu :D

04.05.2010
11:25
[2]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

komentarz pod filmiem miazdzy

04.05.2010
12:32
[3]

BossManPL [ Generaďż˝ ]

Jedno z moich ulubionych miejsc na ziemi. W ogóle za śmiecenie powinny być kary jak w Singapurze (podobno za rzucenie peta 4000zł!!!).

04.05.2010
12:51
[4]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Jak się wczoraj przechadzałem po brzegu Soliny to nawet deskę od kibla wyczailem... Ta woda ma pierwszą klasę czystości dobrze by bylo gdyby tak zostalo...

04.05.2010
13:21
smile
[5]

Awerik [ Backpacker ]

W ogóle za śmiecenie powinny być kary jak w Singapurze (podobno za rzucenie peta 4000zł!!!).

Po co? Dla ścisłości - mandat wynosi 1000 dolarów, czyli jakieś 2000 zł, co na niewiele się zdaje, bo w Singapurze jest bardzo dużo śmieci na ulicach. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.