GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Arcania:Gothic 4-na ps3

04.05.2010
11:18
[1]

patryczek777 [ Centurion ]

Arcania:Gothic 4-na ps3

Witam...jak głoszą nowiny za około 5 miesięcy i 20 dni pojawi się nowy Gothic...Chciałbym porozmawiac na temat sterowania ...Jak sadzicie czy grajac na padzie od ps 3 jak i zarowno xboxa 360...bedziemy z tego czerpac frajde....

04.05.2010
14:11
[2]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

tak bedzie mozna czerpac frajde, a wersja 'głowna' arcani jest xbox czyli wiadomo odrazu gdzie gra bedzie lepsza.

04.05.2010
14:24
smile
[3]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

Ty to nie wiem. Ale ja nie. Jestem zatwardziałym PCtowcem i nie wyobrażam sobie grania na padzie. Ale grałem u kuzyna. Killzone na dzielonym ekranie. Zabawnie wyglądały te moje manewry. Więc jeśli jesteś przyzwyczajony to prawdopodobnie nie będziesz miał problemów.

04.05.2010
14:38
[4]

patryczek777 [ Centurion ]

Fakt z tym kilzonem.... zeby grac na dzielonym np w residenta 5 to chyba trzeba miec z 70 cali...hehe...a z przyzwyczjeniem racja pamietam jak na poczatku w Uncharted 2 nie potrafilem strzelac celnie<lol>....aha oskarxdd co masz na mysli mowiac lepsza

04.05.2010
14:53
[5]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

Mysle ze typowo bedzie, nieco lepiej wyglądać, ewentualnie bedzie lepiej zoptymalizowana czy cos a ps3 bedzie tak tylko zeby było. Nie wiem, nie wyszła jeszcze. Ale jeżeli producent mówi ze głowna platfroma jest xbox, to mozna mu uwierzyc ze gra na ps3 nie będzie lepsza. Sadze ze na ps3 bedzie gorzej chodzic ; p (co bedzie wynikało z winy studia, nie konsoli). Jak wyjdzie to zobaczymy, jedyne czego na razie mozemy byc pewni to to że na pc bedzie najładniej wyglądać.

04.05.2010
14:57
[6]

hellgate82 [ maruda ]

innymi słowy przetłumaczę to wan z fanbojowego na polski - "jestem fanbojem xboxa i gra na mojej konsoli będzie wyglądać lepiej, będzie działać lepiej, wszystko będzie lepsze"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.