patryczek777 [ Centurion ]
Arcania:Gothic 4-na ps3
Witam...jak głoszą nowiny za około 5 miesięcy i 20 dni pojawi się nowy Gothic...Chciałbym porozmawiac na temat sterowania ...Jak sadzicie czy grajac na padzie od ps 3 jak i zarowno xboxa 360...bedziemy z tego czerpac frajde....
oskarxdd [ Generaďż˝ ]
tak bedzie mozna czerpac frajde, a wersja 'głowna' arcani jest xbox czyli wiadomo odrazu gdzie gra bedzie lepsza.

Ksionim [ Generaďż˝ ]
Ty to nie wiem. Ale ja nie. Jestem zatwardziałym PCtowcem i nie wyobrażam sobie grania na padzie. Ale grałem u kuzyna. Killzone na dzielonym ekranie. Zabawnie wyglądały te moje manewry. Więc jeśli jesteś przyzwyczajony to prawdopodobnie nie będziesz miał problemów.
patryczek777 [ Centurion ]
Fakt z tym kilzonem.... zeby grac na dzielonym np w residenta 5 to chyba trzeba miec z 70 cali...hehe...a z przyzwyczjeniem racja pamietam jak na poczatku w Uncharted 2 nie potrafilem strzelac celnie<lol>....aha oskarxdd co masz na mysli mowiac lepsza
oskarxdd [ Generaďż˝ ]
Mysle ze typowo bedzie, nieco lepiej wyglądać, ewentualnie bedzie lepiej zoptymalizowana czy cos a ps3 bedzie tak tylko zeby było. Nie wiem, nie wyszła jeszcze. Ale jeżeli producent mówi ze głowna platfroma jest xbox, to mozna mu uwierzyc ze gra na ps3 nie będzie lepsza. Sadze ze na ps3 bedzie gorzej chodzic ; p (co bedzie wynikało z winy studia, nie konsoli). Jak wyjdzie to zobaczymy, jedyne czego na razie mozemy byc pewni to to że na pc bedzie najładniej wyglądać.
hellgate82 [ maruda ]
innymi słowy przetłumaczę to wan z fanbojowego na polski - "jestem fanbojem xboxa i gra na mojej konsoli będzie wyglądać lepiej, będzie działać lepiej, wszystko będzie lepsze"