GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co brat powinien kupić siostrze na komunie ? a brat biedny jak mysz kości...

04.05.2010
10:39
[1]

SutiL [ Generaďż˝ ]

co brat powinien kupić siostrze na komunie ? a brat biedny jak mysz kości...

Wypadało mi coś by kupić , ale w tamtym miesiącu wyleciałem z roboty i w tym nie bede miał wypłata, to te 200 zł co mi zostało powinnienem bardzo ale bardzo zaoszczędzić, a wstyd tez jednak jakbym nic nie kupił.

04.05.2010
10:42
[2]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Myślę, że nie będzie źle, jak po prostu dasz jej te 200zł.

04.05.2010
10:43
[3]

Asmodeusz [ Legend ]

Dobra ksiazka nie jest zla :)

04.05.2010
10:45
[4]

pleman1234 [ Centurion ]

moze roWer?

04.05.2010
10:47
[5]

raziel88ck [ Legend ]

Najlepsze sa pieniadze, ona lepiej wie na co je przeznaczy. Dajesz 200zl i masz spokoj.

04.05.2010
10:48
[6]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Pieniądze są dobrym wyjściem, raz je zobaczy, potem jej je wezmą i więcej nie dowie się że istniały :P

04.05.2010
10:49
[7]

tomazzi [ Flash YD ]

pleman - myślę że na wódkę jest za młoda.

Książka, bombonierka, jakaś bajka na dvd.

04.05.2010
10:54
[8]

SutiL [ Generaďż˝ ]

ale te 200 zł to reszta z wypłaty z tamtego, a wtym miechu nic nie pracowałem dopiero 9 zaczynam i cholersko potrzebne pieniądze:( daltego coś skromnego ale mądrego

04.05.2010
11:00
smile
[9]

SutiL [ Generaďż˝ ]

aalobo wiem, coś z Hany Montany i po problemie :D

04.05.2010
11:02
[10]

Backside [ Senator ]

Jasne, pieniądze dla 9/10 latki to faktycznie idealne rozwiązanie - przecież dzieci mają tyle sensownych pomysłów na lokatę kapitału :).

A rodziców nie możesz się spytać? Może podpowiedzą Ci jakiś drobiazg o którym marzy Twoja siostra? A może jakiś tęgi zestaw słodyczy?

04.05.2010
11:06
[11]

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]

bierki?

04.05.2010
11:09
[12]

William_Wallace [ Generaďż˝ ]

Pieniądzę słodycze bajki na DVD ? pfffffff

Ja bym zrobił tak. Albo kupił jej jakies srebro, łancuszek, wisiorek, pierscionek (aby miała na zawsze pamiątke od Ciebie) lub mysle, ze Twoi rodzice już maja cos upatrzonego więc druga opcja to im poprostu dołozyć do prezentu , aby wyszedł wspólny.

04.05.2010
11:11
[13]

Sezz [ Konsul ]

Dla dziewczynki na prezent komunijny to tylko i wylacznie kolczyki z diamentami.
Nie ma przekutych uszu to przekuje.
I zapewniam, ze diamenty zrobia na dziewczynce niesamowite wrazenie.
A cena za malutkie brylanciki ok. 300 pln i to w Aparcie czy innym Kruku.
Pewnie mozna kupic taniej u zwyklego jubilera.

Jest to pamiatka na cale zycie.

04.05.2010
11:14
[14]

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]

Ja na twoim miejscu kupił bym coś ze srebra np: kolczyki, zawieszkę, łańcuszek ona na pewno się ucieszy a ty nie zbankrutujesz bo srebro tanie ;)

04.05.2010
13:22
[15]

redan [ Wiking ]

najlepiej coś z bizuteri (najlepiej jakieś kolczyki, bo z bransoletki albo naszyjnika szybko "wyrośnie"). jest to lepsze do filmu czy kasy, bo to będzie JEJ i nikt Jej tego nie zabierze. poza tym to pamiątka na lata, a nie na kilka tygodni/miesięcy zainteresowania.

04.05.2010
13:28
[16]

Max_101 [ Mów mi Max ]

pleman1234 -> Wibrator za 200 zł? Nieee...


@topic

Po prostu daj jej te pieniądze w kopercie.

04.05.2010
13:36
[17]

COOLek [ Konsul ]

Nic nie kupuj, co to za zwyczaje zeby rodzenstwo sobie prezenty robilo?

04.05.2010
13:45
[18]

HUtH [ pr0crastinator ]

A co się takiego stanie jak nic nie dasz? Ja nic nie dałem, pozwoliłem, aby inni wydębili kasę na te święto konsumpcjonizmu.
Ponadto ty już nie będziesz miał komunii, więc nie będzie sposobności, aby twoja siostra mogła się zrewanżować prezentem :)

04.05.2010
13:55
[19]

battle man [ Crystal Skull ]

najlepiej jest dać pieniądze bo nigdy nie wiadomo co ktoś chce, a tak to mogłaby sobie kupić co by chciała chyba że byś się spytał jakie ma życzenia na komunie

04.05.2010
14:18
[20]

Black Thomi [ Pretorianin ]

pogadaj z rodzicami ? Może wpadną na genialny pomysł, np abyś dał im tą kasę ?

04.05.2010
14:25
[21]

PrzemoDZ [ kebab w bulce ]

może łańcuszek i medalik?

04.05.2010
14:26
smile
[22]

Ksionim [ Generaďż˝ ]

Obiecaj jej, że ja znajdziesz prace to coś kupisz.
Albo nie kupuj nic tylko daj same pieniądze. Tak jest najlepiej.

04.05.2010
14:30
[23]

karolzzr [ Gunner ]

Nie wiem za bardzo jak Ci pomóc :(

04.05.2010
14:34
[24]

zoloman [ Legend ]

Mama i tata też jej oddzielne prezenty dają?

04.05.2010
14:39
[25]

kubazek [ Konsul ]

jest pare sposobow

1.Po komuni do lozka z nia xD
2.znalesc chlopaka i zapakowac w pudle potem otwiera buu
3.Kup kolczyki
4.Obraboj bank
5.Porzyc kaske od kogos

04.05.2010
14:41
[26]

Kłosiu [ Legend ]

Heh, nic nie kupuj. A jak cie tak bardzo pili, to wez pozyczke w providencie i kup jej w markecie skuter za 1000zl :P.

04.05.2010
14:50
smile
[27]

aterazione [ Senator ]

Nie myślałeś nad zasiłkiem wiele ludzi, gdy kończy pracę idzie na zasiłek.
Ja chyba 6lat temu miałem komunie i dostałem tylko kasę za którą później kupiłem chińskiego skutera + zegarek od wuja, który i tak się nie przydał bo nie lubię mięć nic na ręce ;)

04.05.2010
14:52
[28]

Gmp3 [ Chuck ]

Mnie się wydaje, że większość nie zrozumiała postu [1]. On ma tylko 200 zł i musi za nie kupować jedzenie itp. do puki nie zarobi czegoś w nowej robocie, którą zaczyna 9 maja.

Kup jej coś praktycznego. Może zegarek?

BTW. Mój kolega się chwalił, że jego młodszy brat dostał na komunię 5k i PSP o.O

04.05.2010
14:58
smile
[29]

Rollnikstones [ Pretorianin ]

Niestety nie mam pomysłu co kupić.Przy takiej gotówce możesz pomyśleć o jakimś ładnym zegarku

[28] To bogatą i liczną ma rodzinę ten twój kolega,Ja dostałem niecałe 1,5k i parę innych pierdół

spoiler start

[25] Jest parę sposobów
-idź stąd zboczeńcu
-kup sobie słownik
-powiedz rodzicom,że trzeba Ci odciąć internet i oddać komputer do lombardu

spoiler stop

04.05.2010
15:15
smile
[30]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Może jakąś gRę edukacyjną?

04.05.2010
15:16
smile
[31]

ProTyp [ For the Horde! ]

[25]

Aleś ty śmieszny! Nie mogę wstać z podłogi!
/

Kup jej jakąś pamiątkę, żeby miała na całe życie :) coś takiego, żeby zawsze o tobie pamiętała, i pokazywała to swoim wnukom :)

spoiler start
ewentualnie pieniądze, bylebyś nie kupił jej żadnych głupot, które po jakimś czasie gdzieś pierdyknie ;)
spoiler stop

04.05.2010
19:21
smile
[32]

Adrianziomal [ Samael ]

Kup jej zestaw Piła I-VI na DVD jeśli jeszcze nie oglądała ;)

spoiler start
No co? Ja oglądałem "mocniejsze" filmy w jej wieku ;P
Ona jest dziewczyną, a ja nie, to co? Lalkę Barbie czy Kena? :D
spoiler stop

04.05.2010
19:48
[33]

preDratronIX [ Generau ]

Osobiście to gówno... Jak można rozwydrzonym bachorom dawać kasę? Ja dostawałem same bombonierki (i na domiar złego te same... to zaje..... szło).

Jeszcze dawać kasę w patykach jak w 25 poście... Jezu. Ja oprócz bombonierek dostałem jedną grę pt. "Downtown Run" i to wszystko a o wszelkiej kasie ani widu ani słychu, ale jest i druga strona medalu, ponieważ cieszę się że rodzina wychowała mnie tzw. "twardą ręką" więc na za przeproszeniem "cipę" nie wyjdę.

04.05.2010
19:51
[34]

bezlerg66 [ Senator ]

[25] Że sam popierasz kazirodztwo, to nie znaczy, że musisz innych do tego zachęcać.

04.05.2010
19:51
[35]

kulako [ pR0_g4m3r_pL ]

U mnie panuje taki zwyczaj że te same pokolenie dzieci nie daje sobie prezentów np. brat siostrze. Ewentualnie kwiaty i życzenia.
[25] -> Dzieciaku uspokój się, bo i takk nie jesteś śmieszny.

04.05.2010
19:57
[36]

peterkarel [ DX ARMY ]

kAsa będzie najlepsza :)

04.05.2010
19:59
[37]

szarzasty [ Mork ]

Daj jej srebrny łańcuszek. Z jakimś krzyżem lub medalionem. Na komunię IMO w sam raz. Możliwe że prezent na całe życie.

04.05.2010
20:05
[38]

Juventino23 [ Juve per sempre sara ]

Trzeba samemu pomyśleć

04.05.2010
20:09
[39]

dodom [ Gregorio ]

CiężkO będzie coś znaleźć przy Twoim budżecie.

04.05.2010
20:18
[40]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Kup jej coś z Hannah Montana, nie wiem co lubi twoja siostra, ale to jest teraz wśród rówieśników w modzie, a może należy do jej fanów?



04.05.2010
20:27
smile
[41]

Aceofbase [ El Mariachi ]

szarzasty popsul zabawe...

04.05.2010
20:35
smile
[42]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

[37] Combo Breaker.:F

Najlepiej dołóż się do prezentu od rodziców;)

04.05.2010
20:39
[43]

tosiek2142 [ Black Dog ]

WeDług mnie, musIsz pomaLutku i Dobrze pOmyśleć co chcesz jej kupić bo potem się obrazi do końca życia.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.