GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomoc w dobraniu kierownicy

04.05.2010
10:27
smile
[1]

LordMaster [ Pretorianin ]

Pomoc w dobraniu kierownicy

potrzebna mi jest kierownica nie badziewna ale tez dobra taka srednia w okazyjnej cenie i co najwazniejsze nowa . Chcę ja stosowac w grach rfactor z modem F1 oraz w euro truck simulator prosze o pomoc w dobraniu odpowiedniego modelu i ewentualnie linku do allegro . Z gory dziex ;)

04.05.2010
10:29
[2]

Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]

Logitech Driving Force GT

04.05.2010
17:04
[3]

LordMaster [ Pretorianin ]

ela ta jest droga potrzebuje czegos dosc tanszego ;D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.