
LordMaster [ Pretorianin ]
Pomoc w dobraniu kierownicy
potrzebna mi jest kierownica nie badziewna ale tez dobra taka srednia w okazyjnej cenie i co najwazniejsze nowa . Chcę ja stosowac w grach rfactor z modem F1 oraz w euro truck simulator prosze o pomoc w dobraniu odpowiedniego modelu i ewentualnie linku do allegro . Z gory dziex ;)
Michał Raven [ Jeremy Clarkson ]
Logitech Driving Force GT
LordMaster [ Pretorianin ]
ela ta jest droga potrzebuje czegos dosc tanszego ;D