GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dlaczego spam i jak się go pozbyć??

04.05.2010
10:19
smile
[1]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

Dlaczego spam i jak się go pozbyć??

Mam skrzynkę e-mailową na o2,około 3 razy dziennie zaglądam czy nic mi wartościowego nie przysłano.
Wśród kilkunastu istotnych dla mnie przesyłek znajdują się też reklamy różnych banków,ubespieczalni samochodowych i tym podobny syf który oznaczam jako SPAM.
Czemu mimo oznaczenia tego shitu jako spam,ciągle mi przychodzą wiadomości z reklamami z banków??Denerwujące to jest ;/,może im odpisać kilka nie miłych słów żeby przestali spamować.
Czytałem kiedyś że ma wejść ustawa o spamowaniu ( jak ktoś ci będzie spamował to możesz go do sądu podać).
Doradźcie co robić bo mnie krew zalewa.

04.05.2010
10:22
[2]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Masz konto free więc się nie dziw. Na o2 już tak jest i nic na to nie poradzisz. Gmail Cie ratuje lub gazeta.pl

04.05.2010
10:23
[3]

Trael [ Mr. Overkill ]

Korzystasz z jakiegoś klienta poczty czy otwierasz w przeglądarce. Bo jak z klienta to możesz sobie filtr zrobić na podstawie przysyłanych reklam.

04.05.2010
10:24
smile
[4]

wysiak [ Legend ]

o2 przysyla spam samo, zeby przestalo, to trzeba im zaplacic haracz. Mozna to prosto obejsc, odbierajac maile z poczty o2 poprzez gmaila, filtr gmaila ladnie wszystkie te smieci wywala.

04.05.2010
10:27
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

Ja tak miałem z pocztą onet. To jest nie do opanowania. Załóż konto np gmail i używaj go tylko w prywatnych i sprawdzonych adresach. Jak jest gdzieś konieczność rejestracji, podania adresu to podajesz ten śmietnik jako adres.

04.05.2010
10:31
[6]

koniec jest blisko [ Generaďż˝ ]

Cos mi sie kiedys obilo o uszy ze oni wysylaja kolejne reklamy jak sprawdzasz poczte: jesli sprawdzasz czesto to masz multum spamu, jesli zagladasz raz na pare dni, to dostajesz malo.

04.05.2010
10:54
smile
[7]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

No ok, konto już mam,teraz muszę połowę adresów z o2 przenieść na gmail ;]

04.05.2010
11:03
[8]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Jakakolwiek reakcja na spam typu "nie przysylajcie tego" tylko zwieksza jego ilosc, bo pokazuje, ze ktos tego konta uzywa i czyta to, co mu nadeslano...

04.05.2010
11:13
smile
[9]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

:D ooo smuggler z CD-action nawet do mnie zajrzał,jak miło,czuje się zaszczycony.

04.05.2010
11:21
smile
[10]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Mozesz ucalowac moj pierscien...

04.05.2010
11:24
smile
[11]

NeroTFP [ Senator ]

Załóż konto na Gmail.

04.05.2010
11:26
[12]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Ej no sorry, ale spamujecie bo mój pierwszy post załatwił sprawe:P

04.05.2010
11:53
[13]

BlackBolt [ Senator ]

SPAM na o2 (ten ich reklamowy) zależy od intensywności sprawdzania konta. Nie wchodziłem na jedno przez ponad 3 miesiące i w skrzynce nie było ani jednej wiadomości niepotrzebnej. Dodałem konto do Thunderbirda, który sprawdza pocztę co kilka minut, i dostaję teraz średnio po 3 takie wiadomości dziennie. Na szczęście w tym programie bardzo łatwo jest to odfiltrować, bo wszystkie reklamówki mają taką samą końcówkę: przesłane przez o2.pl

04.05.2010
12:49
smile
[14]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

Konto na gmaile juz jest,połączyłem z o2 i filtry do akcji ruszyły;] narazie czekam na spam :P.
Dzięki wszystkim.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.