Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Jakiego pada wybrać ?
Witam,
nie znam się zbytnio na tego typu sprzęcie stąd pytanie do was, którego pada wybrać ?
Początkowo chciałem bezprzewodowego, ale noszenie pada z czujką do kumpla jest bez sensu więc stawiam na tradycyjne rozwiązanie z kablem.
Wybrałem coś takiego ale czy różni się on od np. ?
Wyglądają identycznie ...

janek09091 [ Generaďż˝ ]
Pad do xboksa na kablu.
Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Zależy jak padniesz i czy to boli :P a tak na serio to pewnie jakimś dobrym będzie oryginalny
do sony lub jak kolega wyżej do xbox
Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Ale xbox'owe pady są dość drogie. Dysponuje funduszami rzędu 100zł :)
PitbullHans [ Legend ]
A znajdziesz jeszcze taniej zapewne.
Reaper1996 [ Generaďż˝ ]
Sam posiadam Rumblepada 2 i chwalę sobie.Mimo,że za dużo na nim nie grałem to jest bardzo dobry jak dla mnie.
redan [ Wiking ]
oba pady logitecha różnią się tym, że droższy ma wibracje i jest drugą generacją tego tańszego. tańszy nie ma wibracji. co do wyboru pada, to lepiej przejść się do jakiegoś sklepu typu MM/Saturn i zobaczyć, który pad lepiej leży w dłoni, a potem zamówić go przez neta.