GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakiego pada wybrać ?

04.05.2010
10:12
[1]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Jakiego pada wybrać ?

Witam,

nie znam się zbytnio na tego typu sprzęcie stąd pytanie do was, którego pada wybrać ?

Początkowo chciałem bezprzewodowego, ale noszenie pada z czujką do kumpla jest bez sensu więc stawiam na tradycyjne rozwiązanie z kablem.

Wybrałem coś takiego ale czy różni się on od np. ?

Wyglądają identycznie ...

04.05.2010
10:14
smile
[2]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Pad do xboksa na kablu.

04.05.2010
10:16
[3]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Zależy jak padniesz i czy to boli :P a tak na serio to pewnie jakimś dobrym będzie oryginalny
do sony lub jak kolega wyżej do xbox

04.05.2010
10:18
[4]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Ale xbox'owe pady są dość drogie. Dysponuje funduszami rzędu 100zł :)

04.05.2010
10:21
[5]

PitbullHans [ Legend ]



A znajdziesz jeszcze taniej zapewne.

04.05.2010
10:39
[6]

Reaper1996 [ Generaďż˝ ]

Sam posiadam Rumblepada 2 i chwalę sobie.Mimo,że za dużo na nim nie grałem to jest bardzo dobry jak dla mnie.

04.05.2010
13:25
[7]

redan [ Wiking ]

oba pady logitecha różnią się tym, że droższy ma wibracje i jest drugą generacją tego tańszego. tańszy nie ma wibracji. co do wyboru pada, to lepiej przejść się do jakiegoś sklepu typu MM/Saturn i zobaczyć, który pad lepiej leży w dłoni, a potem zamówić go przez neta.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.