
BlackBurn [ Legionista ]
Company of Heroes Tales of Valor- Ważne pytanie
Witam wszystkich
Mam takie małe pytanie, zamierzam kupic gra Company of Heroes Tales of Valor.
I jestem ciekaw jakie bede mogł używać frakcje bo gdy miałem tylko COH Na linii frontu,to mogłem używać jedynie angoli i panzerwaffe.
I kim bede mogł grac w najnowszym dodatku ??
Marcelek aka m1ol [ OM OM OM ]
bedziesz mial dostepne wszystkie frakcje + dodatkowe pojazdy jak przejdziesz kampanie