GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Company of Heroes Tales of Valor- Ważne pytanie

04.05.2010
10:00
smile
[1]

BlackBurn [ Legionista ]

Company of Heroes Tales of Valor- Ważne pytanie

Witam wszystkich
Mam takie małe pytanie, zamierzam kupic gra Company of Heroes Tales of Valor.
I jestem ciekaw jakie bede mogł używać frakcje bo gdy miałem tylko COH Na linii frontu,to mogłem używać jedynie angoli i panzerwaffe.
I kim bede mogł grac w najnowszym dodatku ??

04.05.2010
10:49
[2]

Marcelek aka m1ol [ OM OM OM ]

bedziesz mial dostepne wszystkie frakcje + dodatkowe pojazdy jak przejdziesz kampanie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.