GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ASUS X70io

04.05.2010
02:05
[1]

Spidi 78 [ Legionista ]

ASUS X70io

Witam wszystkich mam takie pytanie czy laptop asus X70io jest cos wart intel core2 duo CPU T6600 2,20 Ghr ram 4 gb nvida GT 120M , czy mozna na nim bez problemow grac

04.05.2010
02:13
[2]

BlackBolt [ Senator ]


Wersja dla leni i nieuków, którzy nie znają angielskiego: nie, ta karta graficzna (a co za tym idzie i laptop) nie nadaje się do komfortowego grania.

04.05.2010
02:15
[3]

Spidi 78 [ Legionista ]

W polsce moze nie ma ale w niemczech tak

04.05.2010
02:25
[4]

BlackBolt [ Senator ]

Ale co to ma za znaczenie, gdzie kupisz? Kupowanie tego laptopa, żeby na nim grać to masochizm. Nieważne, czy będzie on sprowadzony z USA, Niemiec, MediaMarktu, Komputronika, Japonii, "spadnie z ciężarówki". Chcesz grać? Kup konsolę, a za resztę pieniędzy kup laptopa ze zintegrowaną grafiką, na którym będziesz oglądał filmy, słuchał muzyki i surfował po sieci.

04.05.2010
02:32
[5]

Spidi 78 [ Legionista ]

A wiec co bys polecil ?

04.05.2010
02:39
[6]

BlackBolt [ Senator ]

X360 i jakiegoś Dell'a do tego, jeżeli koniecznie musisz mieć laptopa.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.