GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z cyklu: znalezione na Allegro

04.05.2010
00:21
smile
[1]

yo dawg [ 1979 ]

Z cyklu: znalezione na Allegro



Czyli bluza, popularna kangurka z bardzo ciekawym nadrukiem - symbolem kultury masowej, Internetu i wielbicielem małych dziewczynek.
No i ten zachęcający opis:

Oferuję wyjątkowe, unikatowe i jedyna w swoim rodzaju bluzy PedoBear !
Miś jest nietuzinkowy, uroczy i przesłodki!


Nie, nie pytajcie jak znalazłem ta aukcję.

04.05.2010
00:22
smile
[2]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Niewiedza ludzka jest piękna, zwłaszcza we wtorkową noc.

04.05.2010
00:23
smile
[3]

Patryx0 [ Goalie 71 ]

I jeszcze ten obrazek na dole : "I swear I didn't know she was 3" : D

04.05.2010
00:25
smile
[4]

Frogus121 [ RAKIET FJUEL ]

:)

04.05.2010
00:26
smile
[5]

Azerko [ Alone in the wild ]


04.05.2010
00:27
smile
[6]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Dobre!

04.05.2010
00:33
[7]

helias16 [ Konsul ]

każdy wie że na allegro(jeśli to nie oryginał) bluzy i bluzki z nadrukami z reguły są robione w domu na zasadzie nadrukowania loga na specjalny papier i naprasowania go na bluzę żelazkiem, więc raczej lipa tam kupować tego rodzaju ubrania
"WAGA!!! Tylko pojedyncze sztuki" - jaka ściema xd

04.05.2010
00:34
smile
[8]

Kub$ki [ Senator ]

Kurde kupił bym sobie gdy by nie brak funduszy.

04.05.2010
01:58
[9]

Mikołaj™ [ Konsul ]

Sam sobie kiedyś kupiłem koszulkę i dałem do nadruku. Kosztowało mnie może to z 15zł wszystko, a te spojrzenia - bezcenne :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.