
yo dawg [ 1979 ]
Z cyklu: znalezione na Allegro
Czyli bluza, popularna kangurka z bardzo ciekawym nadrukiem - symbolem kultury masowej, Internetu i wielbicielem małych dziewczynek.
No i ten zachęcający opis:
Oferuję wyjątkowe, unikatowe i jedyna w swoim rodzaju bluzy PedoBear !
Miś jest nietuzinkowy, uroczy i przesłodki!
Nie, nie pytajcie jak znalazłem ta aukcję.

rog1234 [ Gold Cobra ]
Niewiedza ludzka jest piękna, zwłaszcza we wtorkową noc.

Patryx0 [ Goalie 71 ]
I jeszcze ten obrazek na dole : "I swear I didn't know she was 3" : D

Frogus121 [ RAKIET FJUEL ]
:)

Azerko [ Alone in the wild ]

Montera [ Michael Jackson zyje ]
Dobre!
helias16 [ Konsul ]
każdy wie że na allegro(jeśli to nie oryginał) bluzy i bluzki z nadrukami z reguły są robione w domu na zasadzie nadrukowania loga na specjalny papier i naprasowania go na bluzę żelazkiem, więc raczej lipa tam kupować tego rodzaju ubrania
"WAGA!!! Tylko pojedyncze sztuki" - jaka ściema xd

Kub$ki [ Senator ]
Kurde kupił bym sobie gdy by nie brak funduszy.
Mikołaj™ [ Konsul ]
Sam sobie kiedyś kupiłem koszulkę i dałem do nadruku. Kosztowało mnie może to z 15zł wszystko, a te spojrzenia - bezcenne :P