
Axonn77 [ Warrior of Rock ]
Uwaga maturzyści!
Nie denerwować się : ) Odprężyć się dzisiaj przy jakiejś gierce, pograć na gitarze, perce lub nerwach.
Powtórzyć to, czego się zapomniało. Wyspać się (tak, do Ciebie mówię, Ty kolesiu na GOLu Ty!) i spokojnie : ]
Życzę Wam powodzenia, żyjcie zdrowo!
HR@BIA [ czynmy dobro ]
Chciałbym mieć takie problemy jak matura :D
Mikołaj™ [ Konsul ]
Dzięki Wam kochani niezdający, mam 3 dni wolnego :*

Azerko [ Alone in the wild ]
[3]

Mały eS [ Death from Above! ]
Ktoś się nie wyśpi, żeby wyspać się mógł ktoś.
Dzięki i powodzenia!
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
W takim razie mam nadzieję, że moje niewyspanie pomoże chociaż jednemu maturzyście :P

mirencjum [ operator kursora ]
ma_ko [ Fanboy Sony ]
[3] :*