GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Uwaga maturzyści!

03.05.2010
23:59
smile
[1]

Axonn77 [ Warrior of Rock ]

Uwaga maturzyści!

Nie denerwować się : ) Odprężyć się dzisiaj przy jakiejś gierce, pograć na gitarze, perce lub nerwach.
Powtórzyć to, czego się zapomniało. Wyspać się (tak, do Ciebie mówię, Ty kolesiu na GOLu Ty!) i spokojnie : ]

Życzę Wam powodzenia, żyjcie zdrowo!

spoiler start

I, cholera, nie dziękować! Bo nie zdacie!

spoiler stop

04.05.2010
00:15
[2]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Chciałbym mieć takie problemy jak matura :D

04.05.2010
01:20
[3]

Mikołaj™ [ Konsul ]

Dzięki Wam kochani niezdający, mam 3 dni wolnego :*

04.05.2010
01:30
smile
[4]

Azerko [ Alone in the wild ]

[3]

04.05.2010
01:32
smile
[5]

Mały eS [ Death from Above! ]

Ktoś się nie wyśpi, żeby wyspać się mógł ktoś.

Dzięki i powodzenia!

04.05.2010
04:45
[6]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

W takim razie mam nadzieję, że moje niewyspanie pomoże chociaż jednemu maturzyście :P

04.05.2010
07:27
smile
[7]

mirencjum [ operator kursora ]

04.05.2010
07:57
[8]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

[3] :*

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.