gromusek [ keep Your secrets ]
Memento Mori
FILM ZGŁOSZONY DO KONKURSU "Światło i mrok", login w serwisie gry-online to barin10, nick na stronie: Wernest
hmm ? bylo ?
helias16 [ Konsul ]
troche nudne ale trzyma poziom
Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
Jak na film konkursowy to wykonanie jest całkiem niezłe ale samo przesłanie... nic nowego ani odkrywczego ani innowacyjnego w samym podejściu do tematu.
5/10
Azerko [ Alone in the wild ]
fajnie zrobione, ale tylko tyle. Jakoś nie zaciekawiło mnie bardzo.
halfmaniac [ Dr. Freeman ]
Pełna efektów niezależna produkcja o życiu i tym, co jest po nim. Całość zrealizowana za grosze przez amatorskich twórców z Kalisza.
Jak z Kalisza to wielki PLUS. :) Sam stem z Kalisza, nie myślałem że takie coś robią chłopaki i dziewczyny z mojego małego miasta :P