GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Memento Mori

03.05.2010
23:55
[1]

gromusek [ keep Your secrets ]

Memento Mori




FILM ZGŁOSZONY DO KONKURSU "Światło i mrok", login w serwisie gry-online to barin10, nick na stronie: Wernest


hmm ? bylo ?

04.05.2010
00:08
[2]

helias16 [ Konsul ]

troche nudne ale trzyma poziom

04.05.2010
00:10
[3]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Jak na film konkursowy to wykonanie jest całkiem niezłe ale samo przesłanie... nic nowego ani odkrywczego ani innowacyjnego w samym podejściu do tematu.
5/10

04.05.2010
00:24
[4]

Azerko [ Alone in the wild ]

fajnie zrobione, ale tylko tyle. Jakoś nie zaciekawiło mnie bardzo.

04.05.2010
00:34
[5]

halfmaniac [ Dr. Freeman ]

Pełna efektów niezależna produkcja o życiu i tym, co jest po nim. Całość zrealizowana za grosze przez amatorskich twórców z Kalisza.

Jak z Kalisza to wielki PLUS. :) Sam stem z Kalisza, nie myślałem że takie coś robią chłopaki i dziewczyny z mojego małego miasta :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.