wolatren [ Pretorianin ]
Przewożenie pasażera na rowerze.
Dajmy na to jest rower, no nie? Siedzę sobie na nim i chce przewieźć kumpla na ramie. Czy mogę jechać po ulicy?
Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]
Na rowerze z tego co wiem można przewozić tylko dzieci do lat siedmiu, jeśli są umieszczone w odpowiednim foteliku...

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]
A tak na zdrowy rozum...?
[5] jesteś pewien,ze mówisz o zdrowym rozumie??
Takim bezmyślnym typom jak Ty nie powinno dawać się żadnych oprawnień do kierowania pojazdami z założenia...

amadi1 [ ElMundo ]
Idźże już dziecko spać
wolatren [ Pretorianin ]
Herr Frick -> na zdrowy rozum to trzeba mieć przyczepkę z kuwetą dla pasażera.
Kłosiu [ Legend ]
wolatren --> ty w ogole nie powinienes jezdzic po ulicy. Powaznie mowie.
wolatren [ Pretorianin ]
Kłosiu -> dlaczego? Asfalt jest dla wszystkich.
Stalker1 [ wkurzający typ ]
Musisz mieć prawo jazdy kategorii A1, a pasażer kartę pływacką.
wolatren [ Pretorianin ]
Stalker -> karta pływacka to na wypadek deszczu, right? Jakby zaczął się topić w kuwecie?
Stalker1 [ wkurzający typ ]
W razie przesiadki na rower wodny. Wtedy on kieruje, a ty jesteś pasażerem.
Przecież to logiczne ; o

wolatren [ Pretorianin ]
O - w ten sposób nie pomyślałem! GENIALNE! Rowero rower na dwoch pasażerów! Jeden pływa, drugi pedałuje! Lachon gratis, tylko rower mu się zakopał ->
amadi1 [ ElMundo ]
Wolatren - w Polsce obowiązuje zakaz pedałowania, więc nici z Twoich planów
wolatren [ Pretorianin ]
Nie wklejaj mi haseł tych łysych zwierząt. Są tak puste jak moja rama.
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Jeśli zarejestrowałeś go na dwie osoby, to możesz tak jeździć. Czasami, jak się ładnie panią w urzędzie poprosi, to w papierach wpisze kombiaczka, a wtedy to nawet kierownica może posłużyć za miejsce siedzące.