GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przewożenie pasażera na rowerze.

03.05.2010
23:49
[1]

wolatren [ Pretorianin ]

Przewożenie pasażera na rowerze.

Dajmy na to jest rower, no nie? Siedzę sobie na nim i chce przewieźć kumpla na ramie. Czy mogę jechać po ulicy?

03.05.2010
23:50
[2]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

Na rowerze z tego co wiem można przewozić tylko dzieci do lat siedmiu, jeśli są umieszczone w odpowiednim foteliku...

03.05.2010
23:51
smile
[3]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

A tak na zdrowy rozum...?

[5] jesteś pewien,ze mówisz o zdrowym rozumie??
Takim bezmyślnym typom jak Ty nie powinno dawać się żadnych oprawnień do kierowania pojazdami z założenia...

03.05.2010
23:53
smile
[4]

amadi1 [ ElMundo ]

Idźże już dziecko spać

03.05.2010
23:53
[5]

wolatren [ Pretorianin ]

Herr Frick -> na zdrowy rozum to trzeba mieć przyczepkę z kuwetą dla pasażera.

03.05.2010
23:54
[6]

Kłosiu [ Legend ]

wolatren --> ty w ogole nie powinienes jezdzic po ulicy. Powaznie mowie.

03.05.2010
23:54
[7]

wolatren [ Pretorianin ]

Kłosiu -> dlaczego? Asfalt jest dla wszystkich.

03.05.2010
23:55
[8]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

Musisz mieć prawo jazdy kategorii A1, a pasażer kartę pływacką.

03.05.2010
23:56
[9]

wolatren [ Pretorianin ]

Stalker -> karta pływacka to na wypadek deszczu, right? Jakby zaczął się topić w kuwecie?

03.05.2010
23:59
[10]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

W razie przesiadki na rower wodny. Wtedy on kieruje, a ty jesteś pasażerem.
Przecież to logiczne ; o

04.05.2010
00:00
smile
[11]

wolatren [ Pretorianin ]

O - w ten sposób nie pomyślałem! GENIALNE! Rowero rower na dwoch pasażerów! Jeden pływa, drugi pedałuje! Lachon gratis, tylko rower mu się zakopał ->


Przewożenie pasażera na rowerze. - wolatren
04.05.2010
00:03
[12]

amadi1 [ ElMundo ]

Wolatren - w Polsce obowiązuje zakaz pedałowania, więc nici z Twoich planów


Przewożenie pasażera na rowerze. - amadi1
04.05.2010
00:04
[13]

wolatren [ Pretorianin ]

Nie wklejaj mi haseł tych łysych zwierząt. Są tak puste jak moja rama.

04.05.2010
00:10
[14]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Jeśli zarejestrowałeś go na dwie osoby, to możesz tak jeździć. Czasami, jak się ładnie panią w urzędzie poprosi, to w papierach wpisze kombiaczka, a wtedy to nawet kierownica może posłużyć za miejsce siedzące.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.