GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Call of duty MW2 SPEC.OPS

03.05.2010
21:30
[1]

**KnOpErS** [ Pretorianin ]

Call of duty MW2 SPEC.OPS

Siemka. Mam ochote zagrac speca opsa po Szymonie Majewskim. Kto chetny niech wysle zapro na stema

PS. przyjde dopiero po majewskim lub w przerwe. Nick do Steama : knopers1209

04.05.2010
20:22
[2]

**KnOpErS** [ Pretorianin ]

Witam znów. Ta sama prpozycja tyle że bede grał od teraz do 22.30

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.