**KnOpErS** [ Pretorianin ]
Call of duty MW2 SPEC.OPS
Siemka. Mam ochote zagrac speca opsa po Szymonie Majewskim. Kto chetny niech wysle zapro na stema
PS. przyjde dopiero po majewskim lub w przerwe. Nick do Steama : knopers1209
**KnOpErS** [ Pretorianin ]
Witam znów. Ta sama prpozycja tyle że bede grał od teraz do 22.30