
adi123456789 [ Centurion ]
xbox 360 gry
niedlugo kupuje grę co wybrać
myśle nad :
dead or alive 4
gta4
Alan Wake ( wkrótce)
bayonetta
dante's inferno
darksiders
co jeszcze jest dobre
Vader274 [ Generaďż˝ ]
Red Dead Redemption

knowing [ make believe ]
Red Dead Redemption, Alan Wake ;)
A z gier których nie ma na liście to polecam Just Cause 2- świetna gierka.
rzaba89nae [ WTF!? ]
Z gier, które wymieniłeś naprawdę warte uwagi jest GTA4 i ewentualnie Alan Wake i Dante`s Inferno. Poza tym obie części Assassi`s Creed, Burnout Paradise UB...
oskarxdd [ Generaďż˝ ]
Alan Wake, innych nie polecam, ew gta 4 ale jest mega nudnawe .Polecam za to assassins creed 2, na prawde kozacki jest ; )
Kane93 [ Chor��y ]
gta 4 napewno to jest obowiazkowy tytul Alam Wake a z tyvh co nie na liscie to GUITAR HERO METALLICA najlepsza czesc z serii polecam ja.
WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
Red Dead Redemption, Alan Wake, Left 4 Dead 2, GTA IV i oba episody :)
No i Assassin ;]

adi123456789 [ Centurion ]
red dead redemption zapomniałem napisać
Just cause 2 może
dzięki oscarxdd
do alana odliczam dni do premiery w Polsce
assasin's creed to tylko dwójka bo jedynkę mam
Kiedy będe mieć dużo kasy kupie metallikę bo tyle kasy nie mam

adi123456789 [ Centurion ]
WheZY
left 4 dead 2 to nie mój klimat jak strzelanka to halo, call of duty, battlefield,medal of honor .
Poza tym gry fajne podałeś
asdasd793 [ Konsul ]
nie ma ktoś jakiegoś dysku do sprzedania?

adi123456789 [ Centurion ]
asdasd793 to forum o grach