GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

xbox 360 gry

03.05.2010
21:17
smile
[1]

adi123456789 [ Centurion ]

xbox 360 gry

niedlugo kupuje grę co wybrać

myśle nad :
dead or alive 4
gta4
Alan Wake ( wkrótce)
bayonetta
dante's inferno
darksiders
co jeszcze jest dobre


xbox 360 gry  - adi123456789
03.05.2010
21:29
[2]

Vader274 [ Generaďż˝ ]

Red Dead Redemption

03.05.2010
21:33
smile
[3]

knowing [ make believe ]

Red Dead Redemption, Alan Wake ;)
A z gier których nie ma na liście to polecam Just Cause 2- świetna gierka.

03.05.2010
21:37
[4]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Z gier, które wymieniłeś naprawdę warte uwagi jest GTA4 i ewentualnie Alan Wake i Dante`s Inferno. Poza tym obie części Assassi`s Creed, Burnout Paradise UB...

03.05.2010
21:48
[5]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

Alan Wake, innych nie polecam, ew gta 4 ale jest mega nudnawe .Polecam za to assassins creed 2, na prawde kozacki jest ; )

04.05.2010
07:50
[6]

Kane93 [ Chor��y ]

gta 4 napewno to jest obowiazkowy tytul Alam Wake a z tyvh co nie na liscie to GUITAR HERO METALLICA najlepsza czesc z serii polecam ja.

04.05.2010
08:11
[7]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

Red Dead Redemption, Alan Wake, Left 4 Dead 2, GTA IV i oba episody :)
No i Assassin ;]

04.05.2010
16:15
smile
[8]

adi123456789 [ Centurion ]

red dead redemption zapomniałem napisać
Just cause 2 może

dzięki oscarxdd
do alana odliczam dni do premiery w Polsce
assasin's creed to tylko dwójka bo jedynkę mam

Kiedy będe mieć dużo kasy kupie metallikę bo tyle kasy nie mam

04.05.2010
16:54
smile
[9]

adi123456789 [ Centurion ]

WheZY



left 4 dead 2 to nie mój klimat jak strzelanka to halo, call of duty, battlefield,medal of honor .

Poza tym gry fajne podałeś

04.05.2010
21:43
[10]

asdasd793 [ Konsul ]

nie ma ktoś jakiegoś dysku do sprzedania?

08.05.2010
10:37
smile
[11]

adi123456789 [ Centurion ]

asdasd793 to forum o grach

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.