sird [ Centurion ]
Telefon do 1000zł
Poszukuje telefonu do 1000zł
Wymagania:
- dotykowy
- ekran powyżej 3 cali z porzadną rozdzielczością
- Wi-Fi
- GPS
- nie Nokia :P
- nie Windows Mobile :P
chyba na tyle.. znajdzie sie coś?
sird [ Centurion ]
up ^^
Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]
kup telefon za 200 zl a reszte wydaj na dziwki i piwo.. serio
theWitcher [ Centurion ]
iPhone ;)
Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
Skoro nie masz co z kasą robić... weź sobie Iphone'a.
sird [ Centurion ]
up ;)
może znajdą sie jakieś inne propozycje ;)
asdasd793 [ Konsul ]
samsung omnia 2
sony ericsson satio (jego największym minusem jest jego wygląd)
SilentFisher [ Generaďż˝ ]
Nokia 5800
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
Moja propozycja - htc hero.
Spełnia wszystkie Twoje wymagania, używałem i polecam, chociaż miał parę drobnych wad (np. aparat - brak flesha).
Na allegro stoją poniżej 1000 używane, trochę powyżej 1000 nowe. Rozejrzyj się za takim, pobaw się trochę, może Ci się spodoba.
siwy346 [ addicted to music ]
- nie Windows Mobile :P
A tak spytam dlaczego ? Tym wymogiem skreślasz sobie kolejny(GPS).
Za tą cenę najlepsza będzie Omnia 2, ale że nie chcesz WM, to może coś w stylu Samsung Pixon albo Pixon 12 ten drugi nowszy oczywiście i z WIFI ale niestety dosyć drogi(nieco droższy niż 1000zł), za to z bardzo dobrym aparatem chociaż tego też nie chcesz. Na tym niestety porządnej nawigacji nie odpalisz.
czekers [ Legend ]
za ta cane tylko i wylacznie androidy. nie wierz w scierwa typu omnia i nokie - ten caly symbian to niesamowity szit
sird [ Centurion ]
własnie myślałem sobie nad adroidem jakimś, bo zainteresował mnie ten system.
No cóz, dzięki za porady, coś dobrego na pewno sie znajdzie.
asdasd793 [ Konsul ]
[11] z twojej wypowiedzi wynika że i omnia ma symbiana...

miszczu18 [ Chor��y ]
Se aino lub satio