GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Telefon do 1000zł

03.05.2010
21:11
[1]

sird [ Centurion ]

Telefon do 1000zł

Poszukuje telefonu do 1000zł
Wymagania:
- dotykowy
- ekran powyżej 3 cali z porzadną rozdzielczością
- Wi-Fi
- GPS
- nie Nokia :P
- nie Windows Mobile :P

chyba na tyle.. znajdzie sie coś?

03.05.2010
21:41
[2]

sird [ Centurion ]

up ^^

03.05.2010
21:53
[3]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

kup telefon za 200 zl a reszte wydaj na dziwki i piwo.. serio

03.05.2010
22:03
[4]

theWitcher [ Centurion ]

iPhone ;)

03.05.2010
22:06
[5]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Skoro nie masz co z kasą robić... weź sobie Iphone'a.

04.05.2010
15:29
[6]

sird [ Centurion ]

up ;)
może znajdą sie jakieś inne propozycje ;)

04.05.2010
15:40
[7]

asdasd793 [ Konsul ]

samsung omnia 2
sony ericsson satio (jego największym minusem jest jego wygląd)

04.05.2010
15:42
[8]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

Nokia 5800

04.05.2010
15:47
[9]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

Moja propozycja - htc hero.

Spełnia wszystkie Twoje wymagania, używałem i polecam, chociaż miał parę drobnych wad (np. aparat - brak flesha).

Na allegro stoją poniżej 1000 używane, trochę powyżej 1000 nowe. Rozejrzyj się za takim, pobaw się trochę, może Ci się spodoba.

04.05.2010
15:56
[10]

siwy346 [ addicted to music ]

- nie Windows Mobile :P
A tak spytam dlaczego ? Tym wymogiem skreślasz sobie kolejny(GPS).

Za tą cenę najlepsza będzie Omnia 2, ale że nie chcesz WM, to może coś w stylu Samsung Pixon albo Pixon 12 ten drugi nowszy oczywiście i z WIFI ale niestety dosyć drogi(nieco droższy niż 1000zł), za to z bardzo dobrym aparatem chociaż tego też nie chcesz. Na tym niestety porządnej nawigacji nie odpalisz.



04.05.2010
15:57
[11]

czekers [ Legend ]

za ta cane tylko i wylacznie androidy. nie wierz w scierwa typu omnia i nokie - ten caly symbian to niesamowity szit

04.05.2010
17:46
[12]

sird [ Centurion ]

własnie myślałem sobie nad adroidem jakimś, bo zainteresował mnie ten system.
No cóz, dzięki za porady, coś dobrego na pewno sie znajdzie.

04.05.2010
17:49
[13]

asdasd793 [ Konsul ]

[11] z twojej wypowiedzi wynika że i omnia ma symbiana...

05.05.2010
16:09
smile
[14]

miszczu18 [ Chor��y ]

Se aino lub satio

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.