Wietrzyk [ Legionista ]
RAP !
słuchac !! RY 23 MEDU KORAS RAS
Siema juz robilem wątki o Medu itp .:) i mowiliscie ze nie jest dobry itp:P a nie ktorzy mowili ze dobry:) polecam !!
A ci co mowili ze Medu nie umie rapowac zycze zeby nagrali z RY 23 xD
Pozdro!! POZNAŃ LUBOŃ! POzdro!

Underlinge [ Pretorianin ]
Co to jest RY 23?

kobe47 [ essaywhuman ]
jakie to marne jest, ojeeeej.
SzymEn [ Go Szpadyzor! ]
Kawałek niezły z jakiej to płyty? Bo chyba nie Ramony.
P.S na tym forum nie radze dawać wątki z polskim rapem...
rzaba89nae [ WTF!? ]
Co to jest RY 23?
Ramona 2-3, jeden z Prawdziwych... ;)
Kiepski kawałek jak na niego...

N0wak [ Generaďż˝ ]
dobre
Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]
Spoko, pierwszy raz słyszę o RY 23 :)
Wietrzyk [ Legionista ]
To nie jest płyta;) być może ze bedzie ale niewiem sam:)
BossManPL [ Generaďż˝ ]
Nie podoba mi się. Wykonanie OK. Wsią nie jedzie. Po prostu wyrosłem z HH.
Apokalipsis [ Generaďż˝ ]
Kto to wgl jest? pierwsze słyszę. Lipny kawałek ;]