GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

RAP !

03.05.2010
20:20
[1]

Wietrzyk [ Legionista ]

RAP !

słuchac !! RY 23 MEDU KORAS RAS
Siema juz robilem wątki o Medu itp .:) i mowiliscie ze nie jest dobry itp:P a nie ktorzy mowili ze dobry:) polecam !!

A ci co mowili ze Medu nie umie rapowac zycze zeby nagrali z RY 23 xD

Pozdro!! POZNAŃ LUBOŃ! POzdro!

03.05.2010
20:21
smile
[2]

Underlinge [ Pretorianin ]

Co to jest RY 23?

03.05.2010
20:22
smile
[3]

kobe47 [ essaywhuman ]

jakie to marne jest, ojeeeej.

03.05.2010
21:11
[4]

SzymEn [ Go Szpadyzor! ]

Kawałek niezły z jakiej to płyty? Bo chyba nie Ramony.
P.S na tym forum nie radze dawać wątki z polskim rapem...

03.05.2010
21:57
[5]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Co to jest RY 23?

Ramona 2-3, jeden z Prawdziwych... ;)

Kiepski kawałek jak na niego...

03.05.2010
22:01
smile
[6]

N0wak [ Generaďż˝ ]

dobre

03.05.2010
22:36
[7]

Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]

Spoko, pierwszy raz słyszę o RY 23 :)

04.05.2010
14:54
[8]

Wietrzyk [ Legionista ]

To nie jest płyta;) być może ze bedzie ale niewiem sam:)

04.05.2010
15:08
[9]

BossManPL [ Generaďż˝ ]

Nie podoba mi się. Wykonanie OK. Wsią nie jedzie. Po prostu wyrosłem z HH.

04.05.2010
15:29
[10]

Apokalipsis [ Generaďż˝ ]

Kto to wgl jest? pierwsze słyszę. Lipny kawałek ;]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.