GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

No i ze ślubu nici :)

03.05.2010
20:02
smile
[1]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

No i ze ślubu nici :)

No takie rzeczy tylko Rosja :)
Czasem myślę czy to Rosja jest głupsza czy Ameryka ?

03.05.2010
20:04
smile
[2]

kefirek09 [ Senator ]

facepalm

03.05.2010
20:05
smile
[3]

Lolter [ African Herbman ]

Jakie efektowne kopniaki

03.05.2010
20:09
smile
[4]

Blaster85 [ The Truth Is Out There ]

no wreszcie jakiś program rozrywkowy!

03.05.2010
20:11
smile
[5]

DscMati [ Konsul ]

Hahaha Fight Club na antenie

03.05.2010
20:11
smile
[6]

SpawarczykJunior [ Centurion ]

na początku myślałem (jak ją kopnął) że fake ;p
a tu jak na meczu ;]

03.05.2010
20:12
[7]

Nie chcę kolejnego bana :( [ Generaďż˝ ]

Wjazd jak Waszka G

03.05.2010
20:12
smile
[8]

drifter. [ Pretorianin ]

Genialne! Ja chcę takie programy w Polsce!

03.05.2010
20:15
[9]

Rollnikstones [ Pretorianin ]

Niezły jest ten filmik.Tutaj jest cały zbiór,ten tutaj uplasował się dosyć nisko

03.05.2010
20:30
smile
[10]

Brother85 [ Pretorianin ]

heheheh Ale zadyma

03.05.2010
20:32
smile
[11]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

Dobry program!

Już mi się podoba.

03.05.2010
20:35
[12]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

taa szkoda ze takie sztuczne

03.05.2010
20:36
smile
[13]

Wiil.i.aM [ P! ]

0:46 miażdży:D

03.05.2010
20:36
smile
[14]

BossManPL [ Generaďż˝ ]

Panna Młoda powinna mieć w dniu ślubu na sobie "coś białego". Dawniej była to zazwyczaj suknia ślubna, dziś królują różne odcienie sukien. Biel jest symbolem czystości uczuć. Poza bielą powinniście mieć coś niebieskiego, który ma zagwarantować dzieci i wierność wybranka. Najczęściej niebieski reprezentuje kokardka na podwiązce czy wszyta od wewnątrz w suknie mała niebieska tasiemka. Niektóre firmy szyjące suknie ślubne jak Cymbelline wszywają niebieski element do każdej sukienki.


Czyli pizda pod okiem zagwarantuje młodej dzieci i wierność wybranka? LoL

03.05.2010
20:43
smile
[15]

PitbullHans [ Legend ]

1 XI 2006

03.05.2010
20:51
[16]

Mikołaj™ [ Konsul ]

Falcon Kick!

03.05.2010
20:53
smile
[17]

Grejbrak [ Pretorianin ]

I mówią , że polacy to debile :/

03.05.2010
20:54
[18]

rzaba89nae [ WTF!? ]

Bruce Lee się w grobie przewraca...

03.05.2010
20:55
smile
[19]

NeroTFP [ Senator ]

Pierwszy kopniak najlepszy!

03.05.2010
20:58
smile
[20]

Axonn77 [ Warrior of Rock ]



Ktoś wołał kapitana Falcon?

03.05.2010
21:10
[21]

PrzemaSek44 [ PrzemiNka44 ]

[13] -->> hahaha,az wyplulem makaron xD

03.05.2010
21:14
[22]

HR@BIA [ czynmy dobro ]

Bez przesady kobiety bić :/

03.05.2010
21:14
smile
[23]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Ale jak oglądalność sobie poprawią

03.05.2010
21:32
smile
[24]

Guru Fenix [ Patriarcha MAXIMUS ]

Za to widownia nie zasypiała z nudów

03.05.2010
21:36
smile
[25]

xDeath [ Centurion ]

fake fake fake.. od kiedy panna młoda ma czarne buty + czarne skarpety + twarz chłopa 0:07

03.05.2010
22:41
smile
[26]

bonbon [ Pretorianin ]

xDeath- Twoja stara to fake-fake.

03.05.2010
22:50
smile
[27]

bezlerg66 [ Senator ]

Jakie karate. Padłem.

03.05.2010
22:55
[28]

Bac02 [ StreetRider ]

prawie Jerry Springer Show

03.05.2010
22:58
smile
[29]

bezlerg66 [ Senator ]

Bac- to nie jest czasem ten program, gdzie koleś wybiera losowo osobę z widowni i może powyzywać kogo chce?

03.05.2010
23:01
smile
[30]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Jaki Chuck Norris na początku xD

03.05.2010
23:05
smile
[31]

Aceofbase [ El Mariachi ]

ten filmik jest takoz stary, iz chyba nawet krol Jagiello po tej calej akcji z Grunwaldami go widzial ;]

03.05.2010
23:09
smile
[32]

raziel88ck [ Legend ]

Trzeba przyznac, ze ciekawy program, super akcja jak w filmach z van dame, bruce lee, segalem czy chuckiem norrisem.

03.05.2010
23:47
smile
[33]

MacioraMZ [ Civilized Pig ]

He, he he, i kto zrozumie ten naród?

03.05.2010
23:57
[34]

deTorquemada [ I Worship His Shadow ]

Przyjemnie wsio ustawione. A ta panna co ją kopnął na początku to facet zdaje się ? Najpierw ten kobiecy jęk, a potem spójrzcie jakie ma śliczne kobiece buciki na sobie ... yhy .. zieeew.

04.05.2010
06:33
[35]

smokinnhobo [ czolgista ]

Te kopniaki w stylu Bruca sa naj :)

04.05.2010
07:32
smile
[36]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

Jakie kopy, haha, super program ;p

04.05.2010
07:51
[37]

dewastat0r [ Generaďż˝ ]

Pierwszy kopniak zawstydził resztę ;)

04.05.2010
18:45
[38]

Royal_Flush [ Generaďż˝ ]

upik

04.05.2010
19:01
smile
[39]

WiKtOrMeGaS [ Pretorianin ]

aua musiało boleć

04.05.2010
19:12
[40]

peterkarel [ DX ARMY ]

toż to jest starsze niż internet :|

04.05.2010
19:15
smile
[41]

Sezz [ Konsul ]

Pierwszy raz widze... w tym roku :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.