GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Stalker czy Fear?

03.05.2010
19:52
[1]

Seriousq [ Pretorianin ]

Stalker czy Fear?

Witajcie, jak w temacie STALKER Cień czarnobyla czy FEAR 1?

03.05.2010
19:53
[2]

Stalker1 [ wkurzający typ ]

Rosół czy pomidorowa?

03.05.2010
19:54
[3]

dewastat0r [ Generaďż˝ ]

Obie gry ze świetnym klimatem, ale ja bym brał Stalkera, bo ma w sobie elementy RPG.

04.05.2010
16:06
smile
[4]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

To zależy czy wolisz FPS'a w otwartym świecie (S.T.A.L.K.E.R.) czy też całkowicie liniowego (F.E.A.R.) ja bym brał F.E.A.R.'a

PS.Obie gry mają świetny klimat

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.