Seriousq [ Pretorianin ]
Stalker czy Fear?
Witajcie, jak w temacie STALKER Cień czarnobyla czy FEAR 1?
Stalker1 [ wkurzający typ ]
Rosół czy pomidorowa?
dewastat0r [ Generaďż˝ ]
Obie gry ze świetnym klimatem, ale ja bym brał Stalkera, bo ma w sobie elementy RPG.

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
To zależy czy wolisz FPS'a w otwartym świecie (S.T.A.L.K.E.R.) czy też całkowicie liniowego (F.E.A.R.) ja bym brał F.E.A.R.'a
PS.Obie gry mają świetny klimat