GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy pierwszy "Crysis" ukaże się na Playstation 3 / Xboxa360?

03.05.2010
19:42
smile
[1]

Kleryk 85 [ Pretorianin ]

Czy pierwszy "Crysis" ukaże się na Playstation 3 / Xboxa360?

Pewnie mieliście już takie tematy, ale aktualnie nie mam czasu ich przeglądać, korzystać z wyszukiwarki albo czytać wszystkich postów na tematach "Crysisa" więc pytam tutaj. Czy pierwsza część "Crysisa" wyjdzie w wersji konsolowej? Bo w kilku miejscach czytałem, że owszem. Nawet w Psx Extreme napisali, że to raczej kwestia czasu i konsole dostaną "Crysisa". Czy ktoś z was ma jakieś informacje na ten temat?

03.05.2010
19:44
[2]

Kreek [ Senator ]

dwójka tak, jedynka nie

03.05.2010
19:44
[3]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Czy pierwszy "Crysis" ukaże się na Playstation 3 / Xboxa360?

Nie.

04.05.2010
16:12
[4]

preDratronIX [ Generau ]

Ponoć miał się ukazać, ale ze względu na popularność nie poszedł by dalej.

04.05.2010
16:21
[5]

AdrianJ [ Tu gina ludzie ]

Myślę że konsole nie udźwignęłyby CryEngine 2. Co innego trójka, która jest pod nie optymalizowana...

04.05.2010
16:28
[6]

Bazylisheq [ Centurion ]

W Psx Extreme pisali też, że od czasów wydania Crysisa pojawiło się już na rynku trochę gier lepszych technologicznie. Zabawne pismo.

04.05.2010
20:19
smile
[7]

Kleryk 85 [ Pretorianin ]

Bazylisheq - Tak, chyba kojarzę ten fragment... Rzeczywiście nie błysnęli profesjonalizmem... Szkoda bo "Crysis" to do tej pory jedna z moich ulubionych gier, a że mam niezbyt mocnego PeCeta to liczyłem na mocniejszą wersję konsolową (tzn. mocniejszą porównując do mojego szrota ;-)).

Ja uważam, że konsole pociągnęłyby jedynkę gdyby ją trochę okroić... Skoro dwójkę dadzą radę... No cóż, pozostaje żałować :-(.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.