GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wierzycie w zabobony, przesądy i "prorocze" sny?

03.05.2010
19:14
[1]

Beetwen Gorgoroth and Ulver [ Konsul ]

Wierzycie w zabobony, przesądy i "prorocze" sny?

No właśnie, w sumie jestem osobą raczej stąpającą twardo po ziemi, ale ostatnio naszły mnie pewne rozważania. W ten długi koniec tygodnia (nie lubię stwierdzenia Weekend, nie wiem dla czego) wybrałem się w góry na rower. Dzień przed przyjazdem śniło mi się że na ów wyjeździe będę miał złe przeżycia a do domu wrócę ostro wpieniony. No i.. racja. Byłem tam raptem 3 dni a pierwszego dnia złapałem gwoździa na oponie w miejscu w którym jest wentyl, to jest talent znaleźć gwóźdź 8* na szczycie góry. Następnego dnia następna dziura w przednim kole; 13 kilometrów na piechotę, pech. Dodatkowo zalał mi się aparat cyfrowy w związku z czym jestem 100 złotych w tył. Do tego jeszcze zbyłem kubek w barze oraz złamałem kij od bilarda (ale to już po paru kubkach grzanego wina..)

03.05.2010
19:16
smile
[2]

.exe [ Pretorianin ]

Sorry najebany jestem ale pieprzysz:)

03.05.2010
19:45
[3]

Beetwen Gorgoroth and Ulver [ Konsul ]

Nic nie pieprzę

03.05.2010
19:46
smile
[4]

Glob3r [ Tots units fem força ]

Jeśli wierzyć w prorocze sny, to jutro na maturze będę miał porównanie Konrada z Dziadów z Kordianem. Zobaczymy ;)

03.05.2010
19:46
[5]

Mały eS [ Death from Above! ]

Wierzycie w zabobony, przesądy i "prorocze" sny?

Nie.

03.05.2010
19:48
smile
[6]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Jeżeli mój sen okazałby się prawdą, to zginąłbym niedługo w wypadku albo od jakiegoś wybuchu, a tego nie chcę. Zresztą setki mam podobnych snów i żaden się nie sprawdził, na szczęście!

03.05.2010
19:49
smile
[7]

bezlerg66 [ Senator ]

Który to już wątek w ciągu tygodnia?

03.05.2010
19:50
[8]

kubomił [ Legend ]

Nie wierzę.

03.05.2010
19:52
[9]

mefsybil [ Legend ]

Który to już wątek w ciągu tygodnia?
Trzeci?

Ja w "prorocze sny" raczej nie wierzę. Chyba, że kiedyś będę umiał latać.

03.05.2010
19:57
[10]

bisfhcrew [ Bis ]

Dodatkowo zalał mi się aparat cyfrowy w związku z czym jestem 100 złotych w tył.
Z ciekawości zapytam, co to był za "aparat" ?

03.05.2010
19:58
smile
[11]

simson__ [ Forza Rossoneri ]

Wierzycie w zabobony, przesądy i "prorocze" sny?

Najn

03.05.2010
20:01
[12]

moszeusz [ Tlenu! ]

Wierzycie w zabobony, przesądy i "prorocze" sny?

Nope

03.05.2010
20:01
[13]

kefirek09 [ Senator ]

Wierzycie w zabobony, przesądy i "prorocze" sny?

Raczej nie

03.05.2010
20:03
[14]

Beetwen Gorgoroth and Ulver [ Konsul ]

Dodatkowo zalał mi się aparat cyfrowy w związku z czym jestem 100 złotych w tył.
Z ciekawości zapytam, co to był za "aparat" ?

Alfa 350. Na szczęście elektronika działa, poszedł układ analogowy

03.05.2010
20:09
[15]

pr0gh0stpl [ World With Out End ]

Jeżeli mój sen okazałby się prawdą, to zginąłbym niedługo w wypadku albo od jakiegoś wybuchu

I nastał koniec spamu na forum - rzekł zamyślony starzec :o

03.05.2010
20:18
[16]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Pieprzę, często mi się śni że ginę w egzekucji wojennej.
Chcę iść do wojska, jako strzelec wyborowy/jednostki szturmowe. Trochę mnie to łamie, ale hooy;D

03.05.2010
20:44
[17]

BossManPL [ Generaďż˝ ]

Wierzyć to można w życie na Marsie, ale nie w takie głupoty. Miałeś pecha, albo po prostu masz dużo siły i czego inni nie mogą złamać to Ty złamiesz. Czego inni nie mogą podnieść to Ty złamiesz :)

03.05.2010
20:58
[18]

Nurid [ Pretorianin ]

Raczej nie wierze, ale czasami zdarza mi się Deja vu. To trochę dziwne uczucie...

04.05.2010
15:18
[19]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

Nie, ale mam bardzo często deja vu kilkanaście razy w miesiącu.

04.05.2010
15:23
smile
[20]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

[15]

04.05.2010
15:25
[21]

Paul12 [ Buja ]

Nie jesteś wyrocznią, tylko zwykłą sierotą.

04.05.2010
15:30
[22]

Max_101 [ Mów mi Max ]

Mi się śniło, że dzisiaj na maturze z Polskiego będzie zadanie za 2 pkt Zjedz pizze i dwa kawałki ciepłej pizzy załączone ... No nic, to się nie sprawdziło, może sprawdzą się jutro prostopadłościany do sklejania na matmie ...

04.05.2010
15:39
[23]

reksio [ Q u e e r ]

zdaj tę maturę, a nie...

04.05.2010
15:49
smile
[24]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Wierzycie w zabobony, przesądy i "prorocze" sny?

NIE !

PS.W Mikołaja też nie wierzę ;P

04.05.2010
15:50
smile
[25]

Bad Olo [ Stoprocent ]

Wierzycie w zabobony, przesądy i "prorocze" sny?

Nie.

04.05.2010
16:44
[26]

Danger [ Generaďż˝ ]

Propos zabobonów przypomniało mi się:



04.05.2010
19:51
[27]

preDratronIX [ Generau ]

Teraz ktoś w kwietniu zmarł - aktor grający w m.in 4 Pancerni i Pies. Czy ktoś pamięta jak miał na imię? Osobiście zapomniałem

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.