Beetwen Gorgoroth and Ulver [ Konsul ]
Wierzycie w zabobony, przesądy i "prorocze" sny?
No właśnie, w sumie jestem osobą raczej stąpającą twardo po ziemi, ale ostatnio naszły mnie pewne rozważania. W ten długi koniec tygodnia (nie lubię stwierdzenia Weekend, nie wiem dla czego) wybrałem się w góry na rower. Dzień przed przyjazdem śniło mi się że na ów wyjeździe będę miał złe przeżycia a do domu wrócę ostro wpieniony. No i.. racja. Byłem tam raptem 3 dni a pierwszego dnia złapałem gwoździa na oponie w miejscu w którym jest wentyl, to jest talent znaleźć gwóźdź 8* na szczycie góry. Następnego dnia następna dziura w przednim kole; 13 kilometrów na piechotę, pech. Dodatkowo zalał mi się aparat cyfrowy w związku z czym jestem 100 złotych w tył. Do tego jeszcze zbyłem kubek w barze oraz złamałem kij od bilarda (ale to już po paru kubkach grzanego wina..)

.exe [ Pretorianin ]
Sorry najebany jestem ale pieprzysz:)
Beetwen Gorgoroth and Ulver [ Konsul ]
Nic nie pieprzę

Glob3r [ Tots units fem força ]
Jeśli wierzyć w prorocze sny, to jutro na maturze będę miał porównanie Konrada z Dziadów z Kordianem. Zobaczymy ;)
Mały eS [ Death from Above! ]
Wierzycie w zabobony, przesądy i "prorocze" sny?
Nie.

Montera [ Michael Jackson zyje ]
Jeżeli mój sen okazałby się prawdą, to zginąłbym niedługo w wypadku albo od jakiegoś wybuchu, a tego nie chcę. Zresztą setki mam podobnych snów i żaden się nie sprawdził, na szczęście!

bezlerg66 [ Senator ]
Który to już wątek w ciągu tygodnia?
kubomił [ Legend ]
Nie wierzę.
mefsybil [ Legend ]
Który to już wątek w ciągu tygodnia?
Trzeci?
Ja w "prorocze sny" raczej nie wierzę. Chyba, że kiedyś będę umiał latać.
bisfhcrew [ Bis ]
Dodatkowo zalał mi się aparat cyfrowy w związku z czym jestem 100 złotych w tył.
Z ciekawości zapytam, co to był za "aparat" ?

simson__ [ Forza Rossoneri ]
Wierzycie w zabobony, przesądy i "prorocze" sny?
Najn
moszeusz [ Tlenu! ]
Wierzycie w zabobony, przesądy i "prorocze" sny?
Nope
kefirek09 [ Senator ]
Wierzycie w zabobony, przesądy i "prorocze" sny?
Raczej nie
Beetwen Gorgoroth and Ulver [ Konsul ]
Dodatkowo zalał mi się aparat cyfrowy w związku z czym jestem 100 złotych w tył.
Z ciekawości zapytam, co to był za "aparat" ?
Alfa 350. Na szczęście elektronika działa, poszedł układ analogowy
pr0gh0stpl [ World With Out End ]
Jeżeli mój sen okazałby się prawdą, to zginąłbym niedługo w wypadku albo od jakiegoś wybuchu
I nastał koniec spamu na forum - rzekł zamyślony starzec :o
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Pieprzę, często mi się śni że ginę w egzekucji wojennej.
Chcę iść do wojska, jako strzelec wyborowy/jednostki szturmowe. Trochę mnie to łamie, ale hooy;D
BossManPL [ Generaďż˝ ]
Wierzyć to można w życie na Marsie, ale nie w takie głupoty. Miałeś pecha, albo po prostu masz dużo siły i czego inni nie mogą złamać to Ty złamiesz. Czego inni nie mogą podnieść to Ty złamiesz :)
Nurid [ Pretorianin ]
Raczej nie wierze, ale czasami zdarza mi się Deja vu. To trochę dziwne uczucie...
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
Nie, ale mam bardzo często deja vu kilkanaście razy w miesiącu.

adrem [ Mroczny Rycerz ]
[15]
Paul12 [ Buja ]
Nie jesteś wyrocznią, tylko zwykłą sierotą.
Max_101 [ Mów mi Max ]
Mi się śniło, że dzisiaj na maturze z Polskiego będzie zadanie za 2 pkt Zjedz pizze i dwa kawałki ciepłej pizzy załączone ... No nic, to się nie sprawdziło, może sprawdzą się jutro prostopadłościany do sklejania na matmie ...
reksio [ Q u e e r ]
zdaj tę maturę, a nie...

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Wierzycie w zabobony, przesądy i "prorocze" sny?
NIE !
PS.W Mikołaja też nie wierzę ;P

Bad Olo [ Stoprocent ]
Wierzycie w zabobony, przesądy i "prorocze" sny?
Nie.
Danger [ Generaďż˝ ]
Propos zabobonów przypomniało mi się:
preDratronIX [ Generau ]
Teraz ktoś w kwietniu zmarł - aktor grający w m.in 4 Pancerni i Pies. Czy ktoś pamięta jak miał na imię? Osobiście zapomniałem