GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak Uruchomic Bioshock na Pixel 2.0???

03.05.2010
18:13
[1]

kubazek [ Konsul ]

Jak Uruchomic Bioshock na Pixel 2.0???

Witam jak uruchomic Gre BioShock na pixel Shader 2.0 wiem ze jest taki sposub tutorial jest tu
ladnie opisany lecz strony z tymi modami nie dzialaja moglibyscie mi dac opis i link do downloadu tego modu???

03.05.2010
18:54
[2]

kubazek [ Konsul ]

UP ^
!

03.05.2010
20:22
[3]

kubazek [ Konsul ]


U
P

X
D

04.05.2010
12:24
[4]

kubazek [ Konsul ]

Odswiezam mam nadzieje ze wkoncu ktos odpisze :)

04.05.2010
13:14
[5]

kubazek [ Konsul ]

Kolejny UPCIK :///

04.05.2010
16:04
smile
[6]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Użyj GOOGLE !

04.05.2010
16:13
[7]

preDratronIX [ Generau ]

Jaką masz kartę graficzną?

04.05.2010
16:24
[8]

gnoll [ Legend ]

Możesz użyć programu 3D Analyzer -

Emuluje on Pixel Shadery. Aczkolwiek nie ma gwarancji że odpalisz grę, a gra może wyglądać strasznie - zamiast tekstur będziesz miał czarne artefakty, pół na pół z normalnymi teksturami.

04.05.2010
16:34
[9]

raziel88ck [ Legend ]

Nie masz po co sie wysilac. Zmien kompa.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.