GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prosba do osbo ktore znaja sie na html-u

03.05.2010
18:10
[1]

Valem [ Makaron Shakaron ]

Prosba do osbo ktore znaja sie na html-u

Chodzi o to ze ja sie w ogole na tym nie znam a pewnie dla informatyka to pikus. Przejde do rzeczy.

Potrzebuje zeby mi ktos zrobil tabelke jak na rysunku ---------->>>>>>
w srokowej komorce ma byc napis wyjasniajacy tematyke zdjec a w pozostalych zdjecie na ten temat. Moze byc np. o zwierzetach. Potrzebuje deklaracji ze ktos to zrobi w ciagu dwoch godzin. Mam nadzieje ze ktos pomoze. Z gory dziekuje.

EDIT

musi byc to zrobione w notatniku


Prosba do osbo ktore znaja sie na html-u - Valem
03.05.2010
18:27
[2]

QrKo_ [ ]

Przerob sobie wedle uznania.


<table border="2" height="500">
<tr>
<td rowspan="2" width="150"><img src="1.jpg" /></td>
<td colspan="2" width="300"><img src="2.jpg" /></td>
</tr>
<tr>
<td width=150>OPIS ZDJECIA</td>
<td rowspan="2" width="150"><img src="3.jpg" /></td>
</tr>
<tr>
<td colspan="2" width="300"><img src="4.jpg" /></td>
</tr>
</table>

03.05.2010
19:02
[3]

Valem [ Makaron Shakaron ]

dzieki

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.