grattz [ Generaďż˝ ]
Czy ktos zauważył u siebie od wczoraj że net wolno chodzi ?
A konkretnie TPSA 1 Mbit .
U mnie jest to max 20 KB/s
NeroTFP [ Senator ]
Mi tam wszystko ładnie śmiga (Neostrada 1 Mega).
zoloman [ Legend ]
Ja zauważyłem, że dziś GOL mi wolno chodzi. Inne strony chyba ok.
Edit: Albo chodził. Teraz już chyba dobrze.
kulako [ pR0_g4m3r_pL ]
Dzisiaj nie, ale w piątek i sobotę to ledwo, ledwo
K4B4N0s [ Filthy One ]
Normalnie
MajkelFPS [ Frag Per Second ]
Hula:)
Neo ADSL 1mb/s
cronotrigger [ Lechia Gdansk ]
To samo łącze co Ty.
aktualnie 28,721 kB/s
niezłe przeciążenie pewnie jest
kluha666 [ Legend ]
Ja mam niby 2Mb/s ale muli tak że...
XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]
Dzisiaj wcześniej mi działał z 5 razy wolniej.
dekota [ Konsul ]
Mi tam pięknie hula net UPC-8mb/s

Azerko [ Alone in the wild ]
mi też działa coś wolno ;/ mam (8mb)
filmiki na yt długo sie buforują
strony wolno sie ładują
herflik26 [ Konsul ]
a ja mam Toye i mam 6572/759 kbps
maly_17a [ Generaďż˝ ]
Neo 1mb ==> ping 42, download 1,3. Hula ładnie cały weekend.

Montera [ Michael Jackson zyje ]
Vectra - nie mogę nawet teledysku na YouTube obejrzeć, nie wiem co jest, wskazuje, że mam 5 mb/s, a powinno być więcej!
bogi1 [ Go To Sleep ]
U mnie też śmiga normalnie.
Bibkowicz [ whore ]
U mnie coś zwalnia, nawet FarmVille nie chce się załadować :/
gamikazze [ Centurion ]
Mam TP 1mb/s i wszystko jest dobrze.
Woodruff [ Pretorianin ]
Temat bez sensu, przecież u jednych może działać normalnie a u innych nie, nawet z tej samej ulicy to jest zależne od wielu czynników.
NiLuS [ Legionista ]
No mi też coś słabo chodzi ;<
NEMROK19 [ Generaďż˝ ]
Dzisiaj jest spoko (net 2mb/s) ale w czwartek lub piątek (dokładnie już nie pamiętam )to była masakra ze wczytywaniem stron
smuggler [ Advocatus diaboli ]
Reinstalowalem Opere - pomoglo (nie wiem czemu po apdejcie mi okropnie na niej transfer polecial, na IE i Firefoksie bylo ok - ale ze najbardziej Opere lubie...).
maly_17a [ Generaďż˝ ]
Woodruff --> Nie bez sensu, czasami neostradzie zdarza się zwolnić, np u mnie ostatnio w całej okolicy działało jedynie gg, a strona otwierała się kilka minut.
kobe47 [ essaywhuman ]
moja neozdrada dzisiaj dwa razy urwała mi połączenie, co się nie zdarzało częściej niż raz w tygodniu - spisek!
adam11$13 [ In Paradise City ]
Mi zawsze wolno chodził.
grattz [ Generaďż˝ ]
U mnie dalej kicha. Filmik z tygry.pl jak dawniej działały bez zająknięcia a nawet szybciej tak teraz mam odcinki po 10 sekund i doładowywanie.