GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy ktos zauważył u siebie od wczoraj że net wolno chodzi ?

03.05.2010
17:56
[1]

grattz [ Generaďż˝ ]

Czy ktos zauważył u siebie od wczoraj że net wolno chodzi ?

A konkretnie TPSA 1 Mbit .
U mnie jest to max 20 KB/s

03.05.2010
17:57
[2]

NeroTFP [ Senator ]

Mi tam wszystko ładnie śmiga (Neostrada 1 Mega).

03.05.2010
17:57
[3]

zoloman [ Legend ]

Ja zauważyłem, że dziś GOL mi wolno chodzi. Inne strony chyba ok.

Edit: Albo chodził. Teraz już chyba dobrze.

03.05.2010
18:13
[4]

kulako [ pR0_g4m3r_pL ]

Dzisiaj nie, ale w piątek i sobotę to ledwo, ledwo

03.05.2010
18:23
[5]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Normalnie

spoiler start
Chello 10 Mb/s :)
spoiler stop

03.05.2010
18:24
[6]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Hula:)
Neo ADSL 1mb/s

03.05.2010
18:30
[7]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

To samo łącze co Ty.

aktualnie 28,721 kB/s

niezłe przeciążenie pewnie jest

03.05.2010
18:31
[8]

kluha666 [ Legend ]

Ja mam niby 2Mb/s ale muli tak że...

03.05.2010
18:35
[9]

XineX [ nacosiegupkupatrzysz!? ]

Dzisiaj wcześniej mi działał z 5 razy wolniej.

03.05.2010
18:37
[10]

dekota [ Konsul ]

Mi tam pięknie hula net UPC-8mb/s

03.05.2010
19:10
smile
[11]

Azerko [ Alone in the wild ]

mi też działa coś wolno ;/ mam (8mb)
filmiki na yt długo sie buforują
strony wolno sie ładują

03.05.2010
19:12
[12]

herflik26 [ Konsul ]

a ja mam Toye i mam 6572/759 kbps

03.05.2010
21:01
[13]

maly_17a [ Generaďż˝ ]

Neo 1mb ==> ping 42, download 1,3. Hula ładnie cały weekend.

03.05.2010
21:02
smile
[14]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Vectra - nie mogę nawet teledysku na YouTube obejrzeć, nie wiem co jest, wskazuje, że mam 5 mb/s, a powinno być więcej!

03.05.2010
21:02
[15]

bogi1 [ Go To Sleep ]

U mnie też śmiga normalnie.

03.05.2010
21:04
[16]

Bibkowicz [ whore ]

U mnie coś zwalnia, nawet FarmVille nie chce się załadować :/

03.05.2010
21:05
[17]

gamikazze [ Centurion ]

Mam TP 1mb/s i wszystko jest dobrze.

03.05.2010
21:27
[18]

Woodruff [ Pretorianin ]

Temat bez sensu, przecież u jednych może działać normalnie a u innych nie, nawet z tej samej ulicy to jest zależne od wielu czynników.

03.05.2010
21:28
[19]

NiLuS [ Legionista ]

No mi też coś słabo chodzi ;<

03.05.2010
21:37
[20]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Dzisiaj jest spoko (net 2mb/s) ale w czwartek lub piątek (dokładnie już nie pamiętam )to była masakra ze wczytywaniem stron

03.05.2010
21:54
[21]

smuggler [ Advocatus diaboli ]

Reinstalowalem Opere - pomoglo (nie wiem czemu po apdejcie mi okropnie na niej transfer polecial, na IE i Firefoksie bylo ok - ale ze najbardziej Opere lubie...).

03.05.2010
22:28
[22]

maly_17a [ Generaďż˝ ]

Woodruff --> Nie bez sensu, czasami neostradzie zdarza się zwolnić, np u mnie ostatnio w całej okolicy działało jedynie gg, a strona otwierała się kilka minut.

03.05.2010
22:32
[23]

kobe47 [ essaywhuman ]

moja neozdrada dzisiaj dwa razy urwała mi połączenie, co się nie zdarzało częściej niż raz w tygodniu - spisek!

03.05.2010
22:33
[24]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Mi zawsze wolno chodził.

04.05.2010
18:55
[25]

grattz [ Generaďż˝ ]

U mnie dalej kicha. Filmik z tygry.pl jak dawniej działały bez zająknięcia a nawet szybciej tak teraz mam odcinki po 10 sekund i doładowywanie.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.