GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co-op problem

03.05.2010
17:47
smile
[1]

Johny1335 [ Pretorianin ]

Co-op problem

Witam Taki Mam oto problem chcę zagrać z kumplem w Splinter cell conviction coop no to go zapraszam do rozgrywki i wyskakuje mu próba połączenia potem dołączanie i nagle "Błąd dołączania do rozgrywki" już raz graliśmy i nie było dużych problemów
Z góry dzięki
P.S. Może trzeba odblokować porty jak tak to proszę o pomoc jak to zrobić ponieważ jestem zielony w tym...

03.05.2010
17:52
[2]

devil07 [ Konsul ]

po co 2 wątek ??? nie lepiej z upować ????

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.