
Johny1335 [ Pretorianin ]
Co-op problem
Witam Taki Mam oto problem chcę zagrać z kumplem w Splinter cell conviction coop no to go zapraszam do rozgrywki i wyskakuje mu próba połączenia potem dołączanie i nagle "Błąd dołączania do rozgrywki" już raz graliśmy i nie było dużych problemów
Z góry dzięki
P.S. Może trzeba odblokować porty jak tak to proszę o pomoc jak to zrobić ponieważ jestem zielony w tym...
devil07 [ Konsul ]
po co 2 wątek ??? nie lepiej z upować ????