GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z tytułem gry.

03.05.2010
17:39
smile
[1]

cheshire_cat [ Pretorianin ]

Problem z tytułem gry.

Hejże,

Kilka miesięcy temu, także na gry-online, reklamowana była pewna gra której tytułu szukam a ni jak nie mogę sobie przypomnieć co to było (wydawało mi się ze Rage ale chyba byłem w błędzie). W zasadzie to nie szukam samej gry a rysunku z tej właśnie konkretnej akcji reklamowej. Był to facet w, hmm, czerwonej masce bandyty (jak na dzikim zachodzie) z wysznurowanym na niej czymś a'la uśmiech. Powoli zaczynam sądzić, że mi się to przyśniło bo nigdzie nie mogę znaleźć tej grafiki.

Pomożecie? ;]

03.05.2010
17:42
[2]

bezi 47 [ Cowboy From Hell ]

Borderlands

To już nie wiem.


Problem z tytułem gry. - bezi 47
03.05.2010
17:49
[3]

cheshire_cat [ Pretorianin ]

Niestety to nie Borderlands (a przynajmniej nie to zdjęcie), też mi ten tytuł przychodził do głowy. Ta maska o której mówiłem to taka chusta jaką nosi się na westernach, nie zakrywa oczu.

03.05.2010
17:50
[4]

Pit17 [ Dolotek ]

może Red Dead Redemption?

03.05.2010
17:58
[5]

gnoll [ Legend ]

Brink

https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13458


Problem z tytułem gry. - gnoll
03.05.2010
18:03
[6]

cheshire_cat [ Pretorianin ]

To jest to! Dzięki gnoll, powoli już popadałem w obłęd. ;] Ehh, od razu powinienem tu zapytać, zamiast męczyć się przez kilka dni. ;p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.