GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem Eye Pet

03.05.2010
16:50
[1]

Mania14 [ Pretorianin ]

Problem Eye Pet

Jak zminić język w grze miałem Polski a mam angielski
Gra kupiona w Poslce i z znaczkami PL

03.05.2010
16:56
smile
[2]

Mały eS [ Death from Above! ]

Może spróbuj tak jak opisane jest to w linku poniżej:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.