WiKtOrMeGaS [ Pretorianin ]
Brink [PC]
Co myślicie o tej grze https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13458 Nie mogę się doczekać premiery. Wiem że taki wątek już był więc nie chce żebyście przypominali.