GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Historia Polski w 8 minut

03.05.2010
16:36
[1]

WiKtOrMeGaS [ Pretorianin ]

Historia Polski w 8 minut

Historia polski w 8 minut. Na razie Zapowiedź.

03.05.2010
16:38
smile
[2]

WalyGator [ Pretorianin ]

mmm czekamy na pełną wersję :))

03.05.2010
16:45
smile
[3]

żbike [ Generaďż˝ ]

Niesamowite aż ciary przeszły po plecach.

03.05.2010
16:51
[4]

Kogee [ Kogi ]

Lubię prace Bagińskiego, jak pojawi się pełna wersja, to niech ktoś jakoś podzieli się linkiem w tym wątku. Dzięki.

03.05.2010
16:52
[5]

Devilyn [ Storm Detonation ]

Ooooo... już nie mogę się doczekać :D.

03.05.2010
16:56
smile
[6]

LooZ^ [ intermarum ]

Sledze losy tego filmu od dawna. Nie moge sie doczekac pelnej wersji.

03.05.2010
17:00
[7]

andrzejkasd [ Legionista ]

Przed chwilą to oglądałem, robi wrażenie. Czekam na pełną wersje.

03.05.2010
17:10
[8]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Trochę za szybko, mam nadzieję, że w pełnej wersji poszczegóne wydarzenia będą zrobione trochę dokładniej (bo teraz zanim się zorientowałem o jakim okresie mowa to już następny był)

03.05.2010
17:11
[9]

EnX [ White Dragon ]

Film zapowiada się przednie. Wiadomo kiedy będzie udostępniona pełna wersja?

03.05.2010
17:17
smile
[10]

The Joker [ Legent ]

Robi wrażenie...

03.05.2010
17:17
[11]

Caine [ Legend ]

wow!

03.05.2010
17:21
[12]

LooZ^ [ intermarum ]

Tutaj troche lepsza jakosc, ale niestety tez tylko trailer.

03.05.2010
17:24
[13]

.:[ Kocioł ]:. [ Generaďż˝ ]

Moc! Kiedy będzie można obejrzeć całość???

03.05.2010
17:29
[14]

grattz [ Generaďż˝ ]

Jak sie skończy EXPO

03.05.2010
17:35
[15]

Mastyl [ Legend ]

Kto to robił? Bagiński?

03.05.2010
17:36
[16]

BossManPL [ Generaďż˝ ]

Nie podoba mi się wykonanie. Animacje postaci wydają mi się drewniane*.

Mastyl --> Tomasz Bagiński. Nominacja do Oscara za Katedrę. Intro do Wiedźmina.

*znaczy, że przypominają mi paradę manekinów. Są nienaturalne. W intro do Wiedźmina było to samo. W sumie to po Wiedźminie bardzo subiektywnie oceniam prace Bagińskiego.

03.05.2010
17:42
[17]

LooZ^ [ intermarum ]

Lol. Co znaczy "drewniane"?

03.05.2010
17:45
[18]

zoloman [ Legend ]

Co w tym takiego zachwycającego?

03.05.2010
17:45
smile
[19]

King Klick [ Generaďż˝ ]

Wow, krótki trailer narazie ale i tak ciary przeszły po ciele :O

03.05.2010
17:45
[20]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Tomasz Bagiński jest w tym naprawde dobry i to zapewne on stworzy w pełni tą animacje jak swoje poprzednie wielkie dzieła

03.05.2010
18:54
[21]

WiKtOrMeGaS [ Pretorianin ]

Animacje są dość fajne a wykonanie cudowne

03.05.2010
19:05
[22]

Salado. [ Generaďż˝ ]

świetne, ale zrozumiałe tylko dla Polaków, mam nadzieje, że w pełnej wersji poszczególne wydarzenia będą na tyle rozbudowanie przedstawione, na ile da się pokazać w 8-minutowym filmiku, że obcokrajowcy też cokolwiek zrozumieją z tego co zostało pokazane

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.