WiKtOrMeGaS [ Pretorianin ]
Historia Polski w 8 minut
Historia polski w 8 minut. Na razie Zapowiedź.

WalyGator [ Pretorianin ]
mmm czekamy na pełną wersję :))

żbike [ Generaďż˝ ]
Niesamowite aż ciary przeszły po plecach.
Kogee [ Kogi ]
Lubię prace Bagińskiego, jak pojawi się pełna wersja, to niech ktoś jakoś podzieli się linkiem w tym wątku. Dzięki.
Devilyn [ Storm Detonation ]
Ooooo... już nie mogę się doczekać :D.

LooZ^ [ intermarum ]
Sledze losy tego filmu od dawna. Nie moge sie doczekac pelnej wersji.
andrzejkasd [ Legionista ]
Przed chwilą to oglądałem, robi wrażenie. Czekam na pełną wersje.
Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]
Trochę za szybko, mam nadzieję, że w pełnej wersji poszczegóne wydarzenia będą zrobione trochę dokładniej (bo teraz zanim się zorientowałem o jakim okresie mowa to już następny był)
EnX [ White Dragon ]
Film zapowiada się przednie. Wiadomo kiedy będzie udostępniona pełna wersja?

The Joker [ Legent ]
Robi wrażenie...
Caine [ Legend ]
wow!
LooZ^ [ intermarum ]
Tutaj troche lepsza jakosc, ale niestety tez tylko trailer.
.:[ Kocioł ]:. [ Generaďż˝ ]
Moc! Kiedy będzie można obejrzeć całość???
grattz [ Generaďż˝ ]
Jak sie skończy EXPO
Mastyl [ Legend ]
Kto to robił? Bagiński?
BossManPL [ Generaďż˝ ]
Nie podoba mi się wykonanie. Animacje postaci wydają mi się drewniane*.
Mastyl --> Tomasz Bagiński. Nominacja do Oscara za Katedrę. Intro do Wiedźmina.
*znaczy, że przypominają mi paradę manekinów. Są nienaturalne. W intro do Wiedźmina było to samo. W sumie to po Wiedźminie bardzo subiektywnie oceniam prace Bagińskiego.
LooZ^ [ intermarum ]
Lol. Co znaczy "drewniane"?
zoloman [ Legend ]
Co w tym takiego zachwycającego?

King Klick [ Generaďż˝ ]
Wow, krótki trailer narazie ale i tak ciary przeszły po ciele :O
HETRIX22 [ PLEBS ]
Tomasz Bagiński jest w tym naprawde dobry i to zapewne on stworzy w pełni tą animacje jak swoje poprzednie wielkie dzieła
WiKtOrMeGaS [ Pretorianin ]
Animacje są dość fajne a wykonanie cudowne
Salado. [ Generaďż˝ ]
świetne, ale zrozumiałe tylko dla Polaków, mam nadzieje, że w pełnej wersji poszczególne wydarzenia będą na tyle rozbudowanie przedstawione, na ile da się pokazać w 8-minutowym filmiku, że obcokrajowcy też cokolwiek zrozumieją z tego co zostało pokazane