
RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]
Pomoc z polskiego: opis obrazu
Czy mógłby ktoś szczegółowo opisać dla mnie ten obraz. Byłbym bardzo wdzięczny :)
RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]
Zapomniałem dodać: To jest Stanisław August Poniatowski, namalowany przez Marcello Bacciarelli
Bardzo proszę o pomoc.

WalyGator [ Pretorianin ]
nie musisz nikomu dodawać kto to jest,,, a jak już dodajesz to dodaj też kto to namalował. I już masz wstęp do swojego opisu.
Więc nie proś o odwalenie pracy na forum tylko do roboty! Bo matura za rok albo 2...
Bo matura za rok albo 2.
Albo jutro.
To On jest szalony jak dopiero teraz chce się tego uczyć xD

NeroTFP [ Senator ]
Bo matura za rok albo 2.
Albo jutro.
RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]
To jak, pomoże ktoś? Nie wiem jak się za to zabrać :| Jak się nazywają poszczególne elementy itp.

Rollnikstones [ Pretorianin ]
Jesteś głupi i naiwny czy takiego udajesz ? Opisywać obrazy to w 4 klasie podstawówki się uczyłem.Zresztą jakie elementy ? Chyba sobie jaja robisz
mefek [ Senator ]