GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oultook express albo program pocztowy Visty - pytanie

03.05.2010
15:31
[1]

obrydzien [ Generaďż˝ ]

Oultook express albo program pocztowy Visty - pytanie

skonfigurowałem sobie ostatnio program pocztowy Visty i jest wszystko ok.
Mam jednak pytanie: czy ja moge w jakiś prosty sposób zobaczyć historię maili/korespondencji z jednym kontaktem? tak żebym miał liste maili odebranych od niego (i najlepiej liste maili które ja mu wysłałem).
Da rade coś takiego?

03.05.2010
17:08
[2]

obrydzien [ Generaďż˝ ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.