GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ikona - Windows

03.05.2010
15:24
[1]

jambond [ The Santa Claus Driver ]

Ikona - Windows

Hej,
Próbowałem wczoraj zrobić swoją własna ikonę do gry Test Drive Unlimited, niestety skutek był bardzo mizerny. Stąd więc prośba do was, golowiczów byście zrobili mi ikonę w formacie ".ico".
Ikona na zdjęciu obok.
Z góry wielkie dzięki za pomoc.


Ikona - Windows - jambond
03.05.2010
16:18
[2]

Browar Drinker [ Szef wszystkich szefow ]


coś takiego?

03.05.2010
16:38
[3]

Piotrek.K [ ... broken ... ]

03.05.2010
17:20
[4]

jambond [ The Santa Claus Driver ]

Wielkie dzięki chłopaki.
Na GOL-a to jednak zawsze można liczyć.........

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.