GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mordor - problem

03.05.2010
15:22
[1]

birkut_k [ Pretorianin ]

Mordor - problem

z mordorem nie miałem do tej pory do czynienia - odpaliłem z ciekawości - może byc ciekawa. Ze skompletowaniem ekipy nie miałem problemu (b. podobne do następczyni - Demise) Z jedną tylko rzeczą mam problem - nie wiem w jaki sposób wrócic do miasta z lochów - wracam w miejsce oznaczone S1 i nie wiem co dalej zrobić żeby dostać się do miasta...

03.05.2010
15:30
[2]

zarith [ ]

stajesz na schodzach do miasta i naciskasz zdaje się przycisk t

ewentualnie gdzies na interfejsie będzie przycisk do wchodzenia po schodach.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.