birkut_k [ Pretorianin ]
Mordor - problem
z mordorem nie miałem do tej pory do czynienia - odpaliłem z ciekawości - może byc ciekawa. Ze skompletowaniem ekipy nie miałem problemu (b. podobne do następczyni - Demise) Z jedną tylko rzeczą mam problem - nie wiem w jaki sposób wrócic do miasta z lochów - wracam w miejsce oznaczone S1 i nie wiem co dalej zrobić żeby dostać się do miasta...
zarith [ ]
stajesz na schodzach do miasta i naciskasz zdaje się przycisk t
ewentualnie gdzies na interfejsie będzie przycisk do wchodzenia po schodach.