GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z xp

03.05.2010
14:44
[1]

vlodek2532 [ Senator ]

Problem z xp

Dziś kolega miał problem z XP. Podczas bootowania pojawiał się komunikat, ze przekroczono czas i bootowanie zostało przerwa. Więc zrobiłem fixboot, fixmbr i restart i jest git. doszło do momentu gdzie widnieje napis zapraszamy.

Pojawiło się menu wyboru konta czego wcześniej nie było. No ok wybrałem konto "kamil" (taka sama nazwa komputera jest) i pojawił się komunikat, że system nie jest aktywowany z zapytaniem czy chcę aktywować system. Po wyborze tak wchodzi na pulpit i pojawi się okno z napisem, ze system został aktywowany po czym wylogowuje do menu wyboru konta i powrót do punktu wyjścia. Po wyborze konta ponownie komunikat czy chce aktywować konto. Po wyborze nie jest takie jakby szybkie wylogowanie i ponownie menu wyboru kont. Tryb awaryjny nie działa z racji tego, ze windows nie jest aktywowany.

Co z tym począć? System oryginalny XP home edition sp2

03.05.2010
17:21
[2]

vlodek2532 [ Senator ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.