GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Moje produkcje z GTA IV

03.05.2010
14:42
[1]

Bet0niarka [ Junior ]

Moje produkcje z GTA IV

Cześć! Chciałbym wam zaprezentować kilka moich teledysków które robie w GTA IV

2pac - Ghetto Gospel
Jay-Z & Alicia Keys - Empire State of Mind
Eminem - One Shot Two Shot
Karramba - A gdzie była policja

Reszte filmów znajdziecie na moim koncie na YT, gdzie was serdecznie zapraszam. Proszę was o komentarze co sądzicie o filmach ;>

03.05.2010
14:45
smile
[2]

matmafan [ Alexander Degtyarev ]

Ten z Eminemem jest zarąbisty :)

03.05.2010
15:47
smile
[3]

Simba14 [ Generaďż˝ ]

Świetna robota:)

03.05.2010
15:49
smile
[4]

SysOp [ Generaďż˝ ]

Dobra robota!

03.05.2010
15:50
smile
[5]

kubomił [ Legend ]

Gratki, well done.

03.05.2010
15:59
[6]

afen [ Konsul ]

Nieźle :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.