GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

C&C Renegade multiplayer.

03.05.2010
14:39
[1]

wex800 [ Centurion ]

C&C Renegade multiplayer.

Chciałbym zagrać w C&C renegade (wiem że to staroć) w trybie multiplayer, jednak kiedy włączam multiplayer poprzez gamespy, uruchamia się strona internetowa gamespy arcade i każe czekać na uruchomienie programu. Czekam i nic się nie dzieje. Czy ktoś wie co z tym zrobić?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.