wex800 [ Centurion ]
C&C Renegade multiplayer.
Chciałbym zagrać w C&C renegade (wiem że to staroć) w trybie multiplayer, jednak kiedy włączam multiplayer poprzez gamespy, uruchamia się strona internetowa gamespy arcade i każe czekać na uruchomienie programu. Czekam i nic się nie dzieje. Czy ktoś wie co z tym zrobić?