Johny1335 [ Pretorianin ]
Logitech Chillstream Sterowniki
Witam
Mam problem ze sterownikami do pada Logitech Chillstream otóż miałem je zainstalowane ale zrobiłem format no i chce zagrać a tu niespodzianka płytka jest pęknięta wiec chciałem was prosić o oryginalne stery o jeszcze jedno na stronie Microsoft znalazlem je był link na stronie Logitech ale przy instalacji wyskakuje błąd więc mówie że nie chce linka do tej strony.
Z Góry Dzięki
mirencjum [ operator kursora ]
Pomyłka, to nie to, ale niech już zostanie
igor8472 [ Supreme Commander ]
Jeśli masz Viste albo W7 sterki są niepotrzebne, system już ma, w innym wypadku ściągasz sterki ze strony MS-a.
Johny1335 [ Pretorianin ]
Igor czytałeś uważnie nie działają mi z tej strony