GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Logitech Chillstream Sterowniki

03.05.2010
14:09
[1]

Johny1335 [ Pretorianin ]

Logitech Chillstream Sterowniki

Witam
Mam problem ze sterownikami do pada Logitech Chillstream otóż miałem je zainstalowane ale zrobiłem format no i chce zagrać a tu niespodzianka płytka jest pęknięta wiec chciałem was prosić o oryginalne stery o jeszcze jedno na stronie Microsoft znalazlem je był link na stronie Logitech ale przy instalacji wyskakuje błąd więc mówie że nie chce linka do tej strony.
Z Góry Dzięki

03.05.2010
14:15
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

Pomyłka, to nie to, ale niech już zostanie

03.05.2010
17:15
[3]

igor8472 [ Supreme Commander ]

Jeśli masz Viste albo W7 sterki są niepotrzebne, system już ma, w innym wypadku ściągasz sterki ze strony MS-a.

03.05.2010
17:46
[4]

Johny1335 [ Pretorianin ]

Igor czytałeś uważnie nie działają mi z tej strony

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.