GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

BŁAGAM Pomoc PS3

03.05.2010
14:07
[1]

Mania14 [ Pretorianin ]

BŁAGAM Pomoc PS3

Głupia sprawa właściwie jak zmienić język w Eye Pet? mam po angielsku a chce po polsku

03.05.2010
14:12
smile
[2]

Bryden [ Konsul ]

Niestety nie posiadam tej zajebistej konsoli i ci nie pomogę.

03.05.2010
14:13
[3]

mexx97 [ Magnificent ]

Jeśli to jest to polska kopia to powinna być opcja w menu.

03.05.2010
14:30
[4]

Mania14 [ Pretorianin ]

jest polska wersja tylko jak wejsc w te opcje czy menu bo przekopałem całą grę

03.05.2010
15:45
[5]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

A na pudełku jest znaczek PL?

03.05.2010
16:22
[6]

Mania14 [ Pretorianin ]

tak gra kupiona w polsce i była po polsku ino jezyk mi sie zmienil na angielski

03.05.2010
16:48
[7]

Mania14 [ Pretorianin ]

w menu nie ma żadnych opcji

03.05.2010
17:53
[8]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

A przy włączaniu gry nie pytało jaki język? A może język w konsoli masz ustawiony na nie-polski i to od tego zależy? Jaki masz soft?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.