Mania14 [ Pretorianin ]
BŁAGAM Pomoc PS3
Głupia sprawa właściwie jak zmienić język w Eye Pet? mam po angielsku a chce po polsku

Bryden [ Konsul ]
Niestety nie posiadam tej zajebistej konsoli i ci nie pomogę.
mexx97 [ Magnificent ]
Jeśli to jest to polska kopia to powinna być opcja w menu.
Mania14 [ Pretorianin ]
jest polska wersja tylko jak wejsc w te opcje czy menu bo przekopałem całą grę
dobryziomal135 [ Skowronxter ]
A na pudełku jest znaczek PL?
Mania14 [ Pretorianin ]
tak gra kupiona w polsce i była po polsku ino jezyk mi sie zmienil na angielski
Mania14 [ Pretorianin ]
w menu nie ma żadnych opcji
mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
A przy włączaniu gry nie pytało jaki język? A może język w konsoli masz ustawiony na nie-polski i to od tego zależy? Jaki masz soft?