
Latynosik [ Pretorianin ]
Youtube i automatyczne odtwarzanie w lepszej jakości?
Witam wszystkich! Mam pewien problem i chce się z wami nim podzielić :) Otóż często przeglądam sobie filmiki na YouTubie i zawsze automatycznie odpalają się w najsłabszej jakości. Jak zrobić żeby filmik zawsze od razu odpalał się w najlepszej jakości jaka jest dostępna?
PitbullHans [ Legend ]
Kiedyś była taka opcja, teraz zmieniono ją na taką:
Konto -> Ustawienia odtwarzania -> Zawsze wybieraj najlepszą opcję na podstawie rozmiaru odtwarzacza.
Stwierdzam, że niewiele daje. Raz odtwarza w najwyższej, raz w najniższej

Latynosik [ Pretorianin ]
No właśnie mam tą opcje ustawioną i nadal nic :( zawsze w najniższej odpala mi filmy :/
A może ktoś zna jakiś dodatek do firefoxa który będzie to robił?

Latynosik [ Pretorianin ]
UP :P na pewno jest jakieś rozwiązanie