GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Youtube i automatyczne odtwarzanie w lepszej jakości?

03.05.2010
13:48
smile
[1]

Latynosik [ Pretorianin ]

Youtube i automatyczne odtwarzanie w lepszej jakości?

Witam wszystkich! Mam pewien problem i chce się z wami nim podzielić :) Otóż często przeglądam sobie filmiki na YouTubie i zawsze automatycznie odpalają się w najsłabszej jakości. Jak zrobić żeby filmik zawsze od razu odpalał się w najlepszej jakości jaka jest dostępna?

03.05.2010
13:50
[2]

PitbullHans [ Legend ]

Kiedyś była taka opcja, teraz zmieniono ją na taką:

Konto -> Ustawienia odtwarzania -> Zawsze wybieraj najlepszą opcję na podstawie rozmiaru odtwarzacza.


Stwierdzam, że niewiele daje. Raz odtwarza w najwyższej, raz w najniższej

03.05.2010
13:52
smile
[3]

Latynosik [ Pretorianin ]

No właśnie mam tą opcje ustawioną i nadal nic :( zawsze w najniższej odpala mi filmy :/

A może ktoś zna jakiś dodatek do firefoxa który będzie to robił?

03.05.2010
15:15
smile
[4]

Latynosik [ Pretorianin ]

UP :P na pewno jest jakieś rozwiązanie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.