GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szukam odtwarzacza...

03.05.2010
13:06
[1]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

Szukam odtwarzacza...

Szukam czegos podobnego do WMP12 z Windowsa 7 zeby dzialalo na XP. Szczegolnie chodzi mi o funkcje automatycznych aktualizacji utworow (wykonawcy, album) i pobierania okladek (i zapisywania ich w tagach, ważne) Uzywalem kiedys MP3Tag ale tam wszystko recznie trzeba bylo wpisywac (meczarnia). WMP12 byl b fajny ale akurat uzywam XP i szukam podobnego programu z tymi funkcjami... Dzieki za odp.

03.05.2010
13:33
[2]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

up

03.05.2010
16:47
smile
[3]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

UP?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.