ma_ko [ Fanboy Sony ]
Szukam odtwarzacza...
Szukam czegos podobnego do WMP12 z Windowsa 7 zeby dzialalo na XP. Szczegolnie chodzi mi o funkcje automatycznych aktualizacji utworow (wykonawcy, album) i pobierania okladek (i zapisywania ich w tagach, ważne) Uzywalem kiedys MP3Tag ale tam wszystko recznie trzeba bylo wpisywac (meczarnia). WMP12 byl b fajny ale akurat uzywam XP i szukam podobnego programu z tymi funkcjami... Dzieki za odp.
ma_ko [ Fanboy Sony ]
up

ma_ko [ Fanboy Sony ]
UP?