GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

telefon

03.05.2010
12:58
[1]

danio90 [ Junior ]

telefon

znalazłem telefon i niewiem co teraz zrobic ;/ jest to samsung . . . nie mam pojecia kto jest włascicielem ;/ nie ma karty sim ;/ boje sie ze moze to zgłosic na policje i moga mnie zgarnać za to czego nie zrobiłem za kradziez ;/;/;/

03.05.2010
12:59
smile
[2]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Jak się boisz to wyślij go do mnie.

03.05.2010
13:01
[3]

danio90 [ Junior ]

noo ale co moze sie stac ?? ;/

03.05.2010
13:01
[4]

kluha666 [ Legend ]

Jeśli ci się uda to wejdź w spis telefonów, może tam znajdziesz numer właściciela. Jak nie to ja bym zatrzymał ;)

03.05.2010
13:02
[5]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Jak właściciel zgłosił zgubienie/kradzież słuchawki to wpaść możesz jak milicjant cię spisuje.

03.05.2010
13:03
[6]

danio90 [ Junior ]

bo gadalem z kolega i mowi zrob cos z tym bo moga Ci sie dopier**** i jeszcze za to bedziesz srogo odpowiadał ;/ . . . jak zatrzymac a jutro beda juz u mnie !!!

03.05.2010
13:04
[7]

danio90 [ Junior ]

bo namierzaja jakis czy cos ;/ . . .i teraz sie martwie . no ale kto by nie podniusł ;/

03.05.2010
13:05
smile
[8]

I'm so Lucky [ Konsul ]

*Niuch* *niuch* coś mi tu śmierdzi prowokacją.

Namierzają po karcie sim, a Ty jej podobno nie posiadasz.

Nie pisz nowych postów, tylko edytuj.

*Niuch* *niuch* czuje co raz bardziej.

03.05.2010
13:07
[9]

danio90 [ Junior ]

ok tak zrobie . dzieki .

03.05.2010
13:11
[10]

NeroTFP [ Senator ]

Prowokacja, jak nic.

Oddaj na policji.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.