danio90 [ Junior ]
telefon
znalazłem telefon i niewiem co teraz zrobic ;/ jest to samsung . . . nie mam pojecia kto jest włascicielem ;/ nie ma karty sim ;/ boje sie ze moze to zgłosic na policje i moga mnie zgarnać za to czego nie zrobiłem za kradziez ;/;/;/

janek09091 [ Generaďż˝ ]
Jak się boisz to wyślij go do mnie.
danio90 [ Junior ]
noo ale co moze sie stac ?? ;/
kluha666 [ Legend ]
Jeśli ci się uda to wejdź w spis telefonów, może tam znajdziesz numer właściciela. Jak nie to ja bym zatrzymał ;)
janek09091 [ Generaďż˝ ]
Jak właściciel zgłosił zgubienie/kradzież słuchawki to wpaść możesz jak milicjant cię spisuje.
danio90 [ Junior ]
bo gadalem z kolega i mowi zrob cos z tym bo moga Ci sie dopier**** i jeszcze za to bedziesz srogo odpowiadał ;/ . . . jak zatrzymac a jutro beda juz u mnie !!!
danio90 [ Junior ]
bo namierzaja jakis czy cos ;/ . . .i teraz sie martwie . no ale kto by nie podniusł ;/

I'm so Lucky [ Konsul ]
*Niuch* *niuch* coś mi tu śmierdzi prowokacją.
Namierzają po karcie sim, a Ty jej podobno nie posiadasz.
Nie pisz nowych postów, tylko edytuj.
*Niuch* *niuch* czuje co raz bardziej.
danio90 [ Junior ]
ok tak zrobie . dzieki .
NeroTFP [ Senator ]
Prowokacja, jak nic.
Oddaj na policji.