
NeroTFP [ Senator ]
Jaki bukmacher internetowy?
Witam.
Chciałbym założyć konto na bukmacherze internetowym. Jest tego tyle, że nie wiem na co się zdecydować. Możecie mi polecić według was najlepszego? Chciałbym, aby posiadał w miarę prosty interfejs, był po polsku i miał możliwość gry live.
Proszę przedstawić adres internetowy i ewentualne zalety podanego bukmachera. Będę wdzięczny.
Andruskill [ Megajebutron ]
maciek 01 [ Pretorianin ]
najlepiej nie graj w ogóle, bo i tak więcej przegrasz. a jak już coś to może tobet. Mozesz wpłacać dowolną sumę, ale wypłata dopiero od 40zł.
NeroTFP [ Senator ]
Up.
szarzasty [ Mork ]
ja sie bawie na unibecie. Po polsku, fajne stawki, mozna stawiać na żywo. Generalnie to co u konkurencji
andrzejkasd [ Legionista ]
bwin.pl
Ale tak jak mówi Maciek nie warto grać bo więcej przegrasz :D
tomazzi [ Flash YD ]
expekt
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Unibet, bet-at-home, bwin, expect. W zasadzie większych różnic nie ma.
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Grałem sporo swego czasu na expekt i bwin. Ten drugi mi lepiej przypasował.