GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki bukmacher internetowy?

03.05.2010
12:55
smile
[1]

NeroTFP [ Senator ]

Jaki bukmacher internetowy?

Witam.

Chciałbym założyć konto na bukmacherze internetowym. Jest tego tyle, że nie wiem na co się zdecydować. Możecie mi polecić według was najlepszego? Chciałbym, aby posiadał w miarę prosty interfejs, był po polsku i miał możliwość gry live.

Proszę przedstawić adres internetowy i ewentualne zalety podanego bukmachera. Będę wdzięczny.

03.05.2010
12:57
[2]

Andruskill [ Megajebutron ]

03.05.2010
12:57
[3]

maciek 01 [ Pretorianin ]

najlepiej nie graj w ogóle, bo i tak więcej przegrasz. a jak już coś to może tobet. Mozesz wpłacać dowolną sumę, ale wypłata dopiero od 40zł.

03.05.2010
13:48
[4]

NeroTFP [ Senator ]

Up.

03.05.2010
13:50
[5]

szarzasty [ Mork ]

ja sie bawie na unibecie. Po polsku, fajne stawki, mozna stawiać na żywo. Generalnie to co u konkurencji

03.05.2010
13:52
[6]

andrzejkasd [ Legionista ]

bwin.pl
Ale tak jak mówi Maciek nie warto grać bo więcej przegrasz :D

03.05.2010
13:53
[7]

tomazzi [ Flash YD ]

expekt

03.05.2010
13:54
[8]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Unibet, bet-at-home, bwin, expect. W zasadzie większych różnic nie ma.

03.05.2010
13:59
[9]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Grałem sporo swego czasu na expekt i bwin. Ten drugi mi lepiej przypasował.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.